comScore

"Hakan Şükür'ün kankası kim?" Oray Eğin yazdı...

08 Mayıs 2018, Salı 18:39

Habertürk Gazetesi yazarı Oray Eğin, "Hakan Şükür'ün kankası kim?" başlıklı çarpıcı ve dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. 

FutbolArena - Habertürk Gazetesi yazarı Oray Eğin, Hakan Şükür'e dair çarpıcı bir yazı kaleme aldı. 

KİM BU TELEVİZYONCU KANKA?
HAKAN Şükür, ABD'ye kaçtıktan sonra ilk kez New York Times'a söyleşi verdi. Pazar günü spor ekinde yayımlanan söyleşide en ilginç taraflardan biri, sık sık Türkiye'den telefonda konuştuğu bir televizyoncu olduğu iddiası. Televizyonlardaki tartışma programlarına çıkıp yorum yaptığını anladığımız ve yazıda “television personality” diye tarif edilen Şükür'ün kankası kim acaba?

“Şükür yakın zamanda Türkiye'de televizyonlara çıkan bir arkadaşıyla konuşmuş ve ikisi de Türkiye'de işlerin iyi gitmediğinde fikir birliğine varmışlar” diyor yazıda. “Daha sonra arkadaşının bir Türk gazetesine verdiği söyleşide hükümeti övdüğünü görmüş.”

Belli ki hemen her gün konuşuyorlar, ki Şükür “Daha önceki gün onu aradım, ‘Neden böyle dedin?' diye sordum” diyor. Kaç zamandır söylüyorum, FETÖ meselesi daha bitmedi. Kriptolar hâlâ ayıklanmadı. Hakan Şükür gerçekten doğruyu mu söylüyor, bilmiyorum ama üzerinde durulması gerekiyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"