comScore

Hakan Sabancı kimdir? Hakan Sabancı ne iş yapıyor? Hakan Sabancı kaç yaşında, nereli? Merve Boluğur - Hakan Sabancı sevgili mi?)

18 Haziran 2018, Pazartesi 13:23
Hakan Sabancı kimdir? Hakan Sabancı ne iş yapıyor? Hakan Sabancı kaç yaşında, nereli? Merve Boluğur - Hakan Sabancı sevgili mi?)

Merve Sabancı ile birlikte olduğu iddia edilen Hakan Sabancı'nın ismi kısa süre içinde twitter'da TT oldu. Hakan Sabancı'nın en çok konuşulan isimler arasına girmesinin ardından Hakan Sabancı ile Merve Boluğur'un sevgili olup olmadığını merak edenler Hakan Sabancı kimdir? Hakan Sabancı nereli?Hakan Sabancı kaç yaşında? Hakan Sabancı ne iş yapıyor? sorularına yanıt aramaya başladı. Hakan Sabancı ile ilgili merak ettikleriniz haberimizde. 

Merve Boluğur ile Hakan Sabancı'nın birlikte olduğu yönündeki iddiaların ardından Hakan Sabancı'nın kim olduğu merak edilmeye başlandı. Murat Dalkılıç ile evliliklerini sonlandıran Merve Boluğur''un bir süredir kiminle aşk yaşadığı büyük merak konusuyudu. Merve Boluğur''un ünlü iş adamı Hakan Sabancı ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Bir süredir ortalarda görünmeyen Merve Boluğur, ünlü iş adamı Hakan Sabancı ile birlikte tatil yaparken yakalandı. Merve Boluğur önceki gün, Hakan Sabancı'nın da olduğu eğlence mekanına geldi.

Peki Hakan Sabancı kimdir? Hakan Sabancı kaç yaşında? Hakan Sabancı nereli? Hakan Sabancı ne iş yapar? Hakan Sabancı'ya dair merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde derledik. Merve Boluğur ile birlikte olduğu söylenen Hakan Sabancı hakkında son dakika gelişmelerine haberimizden ulaşabilirsiniz. 

 

Hakan Sabancı kimdir?


Amerika'da üniversite öğrenimini tamamlayan Hakan Sabancı koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Sabancı Ailesinin yakışıklı üyesi bilindiği üzere aslen Kayseri'lidir. Hakan Sabancı'nın favori markaları Lanvin, Dolce Gabbana ve Zara'dır ve en çok alışveriş yapmaktan hoşlandığı mekanlar Kanyon, Harvey Nichols ve İstinye Park'tır.
 

Merve Boluğur kimdir? Merve Boluğur kaç yaşında?


Merve Boluğur, Türk model, sinema ve dizi oyuncusudur. Acemi Cadı isimli TV dizisinde oynadığı Ayşegül karakteri ile tanınmıştır. Bir süre Murat Dalkılıç ile birlikte olan ve daha sonra evliliklerini sonlandıran Merve Boluğur 1987 doğumlu ve 30 yaşındadır.

MERVE BOLUĞUR TWİTTER MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.