comScore

Galatasaray Galatasaray

Hakan Şükür'den Ümit Karan'a cevap

25 Şubat 2017, Cumartesi 22:27
Hakan Şükür'den Ümit Karan'a cevap

Hakan Şükür, Ümit Karan'ın FutbolArena'ya yaptığı röportaja sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

FutbolArena - Uzun süre Galatasaray'da birlikte forma giyen Hakan Şükür ile Ümit Karan arasındaki tartışma büyüyor. 

FutbolArena'ya özel röportaj veren Ümit Karan, Galatasaray'dan gönderilmesiyle ilgili olarak Hakan Şükür'ü suçlamış ve "Hagi ile Hakan Şükür birlik olup beni Galatasaray'dan gönderdiler" demişti.


Hakan Şükür'den Ümit Karan'a cevap


Ümit Karan'ın bu açıklamalarına twitter hesabından cevap veren Hakan Şükür, "İnsan biraz utanır. Sevdiğim değer verdiğim birinin şu anda ki mevcut konjonktür de farklı bişey söylemesini beklemem ama bu kadar da olmaz. Bu konunun muhatabı Hagi'dir. Hayatımda çalışmaktan başka birşey yapmadım. Rekabet ettim, bazen bu arkadaşın arkasında yedek bekledim. Goller attık, şampiyonluklar, kupalar kazandık. Şimdi bunları söylemek acınası bir durum. Bu arkadaşın ben takımdan ayrıldıktan sonra hiçbir şey yapamaması bile ben varkenki iyi performansını gösterir. Ve arkasından gönderilmesi... Özhan Canaydın döneminde özel bir olaydan sonra kadro dışı kalacakken benim ricam ile takımda kalan birinin bugün bunu söylemesi üzücü. Eskiye bir dönsün Galatasaray seyircisi ve tribünler neler derlerken bu arkadaşa bizler ihtiyacımız var diye takımda kalmasını sağladık. Tromsö maçından önce takımdan gazetecilere haber uçuran 5 kişiyi başkan kadro dışı bırakacakken buna engel olan ben bunları haketmiyorum. O maçlarda yedek çıktığım halde (onun katkısı Allah var daha iyiydi.) Takımda kalmasına harcadığım çabaya Bülent Tulun, Hasan Şaş şahittir." dedi.


Ümit Karan, Hakan Şükür için ne dedi?


Ümit Karan, FutbolArena'ya verdiği röportajda, Galatasaray'dan gönderilmesiyle ilgili olarak şu ifadeleri kullanmıştı.
“O zaman Hakan Şükür de vardı. Bence Hagi ile bir birlik olmuşlardı o zaman. Eski takım arkadaşları idiler. Yalan söylemeye gerek yok artık bu saatten sonra. Benim Galatasaray'da futbol oynamamı istemediler. Ya ben ya da o oynayacaktı. Üzerime oynayarak bana şans tanımadılar. Bunu herkes biliyor. Hiç bana şans tanımak istemediler. Ben farklı olaylara bağlıyorum bu durumu. Kendisi de zaten başarılı olamadı.”    

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)