comScore

Hakan Hatipoğlu'ndan Survivor'da Fatih Terim örneği! Survivor ada konseyi

12 Mart 2018, Pazartesi 12:15

Survivor dokunulmazlık oyununu All Star mı yoksa Gönüllüler mi kazandı? Dokunulmazlık oyunu Survivor yeni bölümünü izleyenler, özellikle ada konseyinde Hakan Hatipoğlu'nun yaptığı açıklamalara kenetlendi. Hakan Hatipoğlu, Survivor'da Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'den örnek verdi. 

FutbolArena - Hakan Hatioğlu, Survivor 2018'in son bölümünde yaptığı konuşmayla konseye damgasını vurdu. Yaklaşık 3 haftadır sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Hakan Hatipoğlu, All Star ile Gönüllüler arasındaki dokunulmazlık oyununda yine sakat olduğu için parkurlarda görev alamadı.


Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (11 Mart Pazar)


Hakan Hatipoğlu Survivor 2018 11 Mart Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümünde ada konseyinde takım değerlendirmesi yaptı. Üst üste 3 dokunulmazlık gönüllüler, All Star'ı bu kez mağlup etmeyi başardı ve ilk dokunulmazlık oyununu kazandı. 

HAKAN HATİPOĞLU'NDAN KONSEYDE FATİH TERİM SÖZLERİ

Gönüllüler takımının tecrübeli yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın söz hakkı tanımıyla birlikte takım değerlendirmesi yaptı. All Star karşısında değerli bir galibiyet aldıklarını söyleyen Hakan Hatipoğlu, "Biz iyi bir takımız. Bu takım çok daha iyi işler yaptık. Bence bu hafta dokunulmazlığı alarak bunun başlangıcını yaptık. Fatih Terim'in bir sözü vardı Galatasaray'a gelirken. Nerede kalmıştık? Ben de şimdi Fatih hocanın bu sözünü hatırlatmak istiyorum. Nerede kalmıştık All Star?" diye konuştu. 
 

Hakan Hatipoğlu kimdir?


Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979'da Çanakkale'de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitim aldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Milli Takımı'nda yer almıştır.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.