comScore

Hakan Hatipoğlu Survivor 2018 Dokunulmazlık oyunu ve ada konseyinde ilk kez itiraf etti

05 Mart 2018, Pazartesi 12:27

Survivor 2018'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 4 Mart Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde All Star ile Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da eleme adayları kim oldu? sorularının cevapları dışında Gönüllüler takımı yarışmacısı Hakan Hatipoğlu'nun ada konseyindeki değerlendirmesi haberimizin devamında. 

FutbolArena - Survivor 2018'in bu zamana kadar en fazla konuşulan isimlerinden biri olan Hakan Hatipoğlu geçtiğimiz haftalarda yaşadığı ağır sakatlığın arıdndan hala parkurlarda mücadele edemiyor. Bu yüzden sık sık üzgün olduğunu ve takımına katkı yapmak istediğini söyleyen Hatipoğlu, Gönüllülerin dokunulmazlığı kaybettiği günün akşamında, konseyde yaptığı takımı hakkında yaptığı değerlendirmelerde çarpıcı ifadeler kullandı. 
 

Survivor 2018 4 Mart Pazar Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Survivor 2018'de All Star ile Gönüllüler arasında bugüne kadar oynanan iki dokunulmazlık oyununu All Star takımı kazanmıştı. 3. dokunulmazlık oyununda ise takımlar bir Survivor klasiği olan tahtanın üzerinde sopalarla birbirlerini devirme oyununda karşı karşıya geldiler. Oyuna iyi başlayan All Star, 6-1'lik skoru yakaladıktan sonra rehavete kapıldı ve bu esnada Gönüllüler skoru 6-5'e getirdi. Ancak 6-5'ten sonra tekrar oyuna ağırlığını koyan All Star müsabakadan 10'a 6'lık skorla galip gayrıldı. 
 

Survivor 2018 4 Mart Pazar eleme adayları kimler?


Survivor 2018'in 4 Mart Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu üst üste 3. kez kaybedince bu hafta adaya bir yarışmacı daha veda edecek. Hakan Hatipoğlu sakatlığı nedeniyle bireysel dokunulmazlıkta oynayamadığı için otomatik olarak aday olmadı. Haftanın en iyi performansını sergilyen Anıl ile birlikte bireysel dokunulmazlığı kazanan Cumali ise birer aday söylediler. Konseyden çıkan isim İpek, Cumali'nin söylediği yarışmacı ise Melih oldu. Son olarak Anıl da bir diğer yeni gelen Emre'nin ismini verdi ve bu 3 yarışmacı aday oldu. 

HAKAN HATİPOĞLU'NDAN DEĞERLENDİRME
Öte yandan Gönüllüler takımının en tecrübeli ismi Hakan Hatipoğlu, ada konseyinde takımı hakkında bir değerlendirme yaptı. Hatipoğlu, "Bu zamana kadar tecrübe eksikliği yaşadık. Survivor'da en önemli şey atış ve sürekli her oyunda atış değiştiğinden el yatkınlığı, kriz anlarını yönetme konusunda eksik kaldık. Ancak devam eden süreçte artık takım olarak daha yavaş alıyoruz. Bunun dışında doğru eksilme Survivor'da çok önemlidir. Eğer doğru eksilirsek, iskelet kadroyla All Star'a karşı rekabetçi bir takım çıkarabiliriz. Ancak bu zamana kadar zaman zaman "Yoksa bizim takımın kapasitesi bu mu?" diye düşünmeye başlamadım da değil." diye konuştu. 


İpek Yaşar (Survivor) kimdir?


İpek Yaşar'ın doğum tarihi hakkında henüz bir bilgi yok. CrossFit sporcu olan ve Instagram da binlerce takipçisi bulunan İpek Yaşar'ın, Gamze Firuze Aksu yerine Survivor 2018'e katılacağı iddia edildi. Survivor 2018'e iki Gönüllü ve iki All Star yarışmacının daha dahil olacağını açıklamıştı.


Survivor Emre kimdir?


Survivor All Star yarışmasına sonradan dahil olan Emre Durak Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri bölümü mezunudur.

Dublörlük yaptığını belirten Emre Durak ayrıca doğa sporları ile ilgilenmektedir. Sıkça doğa, orman ve dağ yürüyüşlerine katılan Emre Durak ayrıca Çılgın Goril isimli youtube kanalı ile youtuber olarak internet dünyasında yer almaktadır. Kanalında tehlikeli ve aksiyon dolu videolar yayınlamaktadır.

Bireysel spor koçu, Doğa Sporları Eğitmenliği yapmakta aynı zamanda, boks, fitness ve akrobasi ile ilgilenmektedir. Boks geçmişinde bir çok madalya kazanan Emre Durak 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Yarışmaya Adana Seyhan‘dan katılmıştır. Özellikle sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu inanılmaz hareketler ile dikkatleri üzerine çeken Emre Durak tam bir Survivor yarışmacısı olabileceğini videolar ile kanıtlamıştır. İkizler burcudur.


 

Survivor Melih Özkaya kimdir?


Melih Özkaya, 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2011 yılında kamera önü eğitimi alarak oyunculuk eğitimine başlayan Özkaya, 2012 yılında Yer Gök Aşk adlı diziye üçüncü sezonda dahil oldu ve rol aldı.

Çocuk yaşlardan beri sporla ilgilenen Melih Özkaya, bir süre amatör ve kısa vadeli çalışmalar yürüttükten sonra profesyonel olarak voleybol oynamaya başladı. Profesyonelliğine kadar 15 yıl boyunca voleybol oynayan Özkaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde altyapıda oynamaya başladı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.