comScore

Hakan Hatipoğlu baba mı oluyor? Gizem Hatipoğlu hamile mi? Survivor Türkiye ödülü fragmanı (İZLE - 1 Haziran 2018 Cuma Gönüllüler İstanbul'da)

01 Haziran 2018, Cuma 12:12
Hakan Hatipoğlu baba mı oluyor? Gizem Hatipoğlu hamile mi? Survivor Türkiye ödülü fragmanı (İZLE - 1 Haziran 2018 Cuma Gönüllüler İstanbul'da)

Hakan Hatipoğlu baba mı oluyor? Gizem Hatipoğlu hamile mi? Hakan Hatipoğlu ile Gizem Hatipoğlu'nun çocukları mı olacak? Survivor 85. bölümünü izleyenler ada konseyinde Hakan Hatipoğlu'nun açıklamalarını dinledikten ve Survivor 86. bölüm fragmanını izledikten sonra bu sorulara yanıt aramaya başladı. Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu'na dair merak ettiğiniz tüm detaylara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Hakan Hatioğlu baba mı oluyor? Survivor yeni bölüm fragmanı öncesinde Acun Ilıcalı'nın açıklamasını duyanlar sosyal medyada Hakan Hatipoğlu ve eşi Gizem Hatipoğlu hakkındaki haberleri merak etmeye başladı. Survivor 2018'de İstanbul ödülünü kazanan gönüllüler takımında Hakan Hatipoğlu'nun aldığı haberin ardından akıllara birçok soru geldi. Hakan Hatipoğlu baba mı oluyor? Gizem Hatiopoğlu hamile mi? Hakan Hatiopoğlu ve Gizem Hatiopoğlu'nun bebekleri mi olacak? Hakan Hatiopoğlu ve Gizem Hatiopoğlu'nun çocuklarının olup olmayacağını merak edenler internet ortamında bu sorgulamalara yanıt aradı. İşte Survivor son bölüm özeti ve Survivor son bölüm ada konseyinden 1 Haziran 2018 Cuma gününe yansıyanlar...


Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu'nun çocukları mı oluyor?


Survivor 85. bölüm ada konseyinde Acun Ilıcalı Dominik'te son kez büyük SMS oylamasının yapılacağını açıkladı. Büyük SMS oylaması öncesinde adaylara tek tek söz veren Acun Iıcalı'nın, Türkiye ödülünü kazanan gönüllüler takımından Hakan Hatipoğlu için "Çok güzel bir sürprizle karşılaştı." demesi üzerine kosneyde söz alan Hakan Hatipoğlu'nun açıklamaları izleyenlerde merak uyandırdı. Hakan Hatipoğlu yaptığı açıklamada, "Hayatımda belki en çok istediğim, en çok beklediğim en büyük duygulardan birini bu ödülle yaşama fırsatı buldum. Çok da bahsetmek istemiyorum ama çok da mutluyum. Artık Kıbrıs'a gitmek ve şampiyon olmak için daha büyük bir nedenim var." diye konuştu. 

Bu gelişmenin ardından Hakan Hatipoğlu baba mı oluyor acaba? şeklinde insanlar sosyal medyada arama yapmaya başladı. Hakan Hatipoğlu baba mı oluyor diye merak edenler aynı zamanda Gizem Hatipoğlu hamile mi? diye de merak ettiler. Peki Gizem Hatipoğlu kimdir? Gizem Hatipoğlu kaç yaşında? Gizem Hatipoğlu nereli? Gizem Hatipoğlu ne iş yapar? Diğer taraftan Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu kaç yaşında? Hakan Hatipoğlu ne iş yapar? Hakan Hatipoğlu nereli? Tüm bu sorular dışında Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu hakkında sosyal medyada yapılan paylaşımları görmek, Hakan Hatipoğlu baba mı oluyor ve Gizem Hatipoğlu hamile mi diye merak edenler için Survivor son bölüm özetinden 1 Haziran 2018 Cuma'ya kadar derlediğimiz haberde gelişmeleri takip edebilir. 


 

Survivor 85. bölüm özeti (31 Mayıs 2018 Perşembe)


Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımları ödül oyunlarında karşı karşıya geldiler. Günün ilk ödül oyunu baraka oyunuydu. Ünlüler son dönemde hiç kazanamadıkları ve uzun süredir yataklı adaya ulaşamadıkları bu oyuna hırslı gelmelerine rağmen kaybettiler. 8-1 yenik durumda düştükleri oyunda durumu 8-6'ya getiren ünlüler, daha sonra 7-9 mağlup duruma düştü ve devamında 10'a 7 kaybettiler. Günün ikinci oyununda ise yine iki takım ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımı bu kez daha iyi başladılar ve 3-0 öne geçti. Ancak 3-0'dan sonra gönüllüler takımı atak yaptı ve skor 3-2 oldu. 3-2'nin ardından ünlüler takımı yeniden oyuna ağırlığını koyarak durumu 8-5'e getirdi. 8-5'ten sonra ise gönüllüler takımından muhteşem bir dönüş geldi ve gönüllüler oyunu 10'a 8 kazandı

 


Survivor 86. bölüm fragmanı


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanında neler yaşandı? Survivor yeni bölüm fragmanını izleyenler oldukça duygusal anlar yaşandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanında gönüllüler takımının yarışmacılarının geçtiğimiz günlerde kazandıkları Türkiye ödülünün görüntüleri ekranlara yansıdı. Murat, Damla, Nagihan, Hilmicem, Hakan ve Anıl'ın aileleriyle birlikte hasret giderdikleri an duygusal dakikalar yaşandı. 
 

Hakan Hatipoğlu kimdir?


Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979'da Çanakkale'de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitim aldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Milli Takımı'nda yer almıştır.
 

Gizem Hatipoğlu kimdir?


Gizem Hatipoğlu, 1988 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü'nde tamamlamıştır. Var Mısın Yok Musun yarışması ile tanınan Gizem Hatipoğlu; daha sonra Merve Oflaz'ın birinci olduğu Survivor yarışmasına katılmıştır. Gizem Hatipoğlu 2011 yılında Star Tv'de yayınlanan Star Life adlı magazin programını ve 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Ev Gezmesi programlarının sunuculuğunu yapmıştır.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.