comScore

Hadi İpucu sorusu yanıtı ne? (5 Ekim Hadi İpucu cevabı) Hadi ipucu instagram (5 Ekim 2018)

05 Ekim 2018, Cuma 16:00
Hadi İpucu sorusu yanıtı ne? (5 Ekim Hadi İpucu cevabı) Hadi ipucu instagram (5 Ekim 2018)

Hadi İpucu Sorusu cevabı belli oldu mu? 5 Ekim Hadi İpucu Sorusu yanıtı ne? Hadi İpucu Sorusu sorusu ne? 5 Hadi İpucu Sorusuyla ilgili yanıtı Hadi İpucu Sorusu'a dair hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Hadi İpucu sorusu cevabı nedir? Hadi İpucu sorusu yanıtı belli oldu mu? Hadi İpucu ve Hadi İpucu instagram ile ilgili bilgi araştırması yapanlar 5 Ekim Hadi İpucu sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki Hadi İpucu sorusu ne? Hadi İpucu sorusu yanıtı ne? Hadi İpucu sorusu yanıtı açıklandı mı? Hadi İpucu sorusu ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde. 


5 Ekim Hadi İpucu sorusu (Hadi ipucu sorusu ne?)


Hadi bilgi yarışması haftanın her günü birbirinden renkli yarışmalar düzenlemeye devam ediyor. Hadi ekibi öğlenki yarışın ardından  2 yarış daha düzenleyerek bu günkü yayınını tamamlamayı planlıyor. Hadi bilgi yarışması ekibi saat 19:30 da yeni konsep ti olan resim yarışması ile karşımızda olacak. Kullanıcılarını resim yarışması ile ısındırmayı planlayan hadi ekibi büyük yarışı olan 15 zor soru yarışını ise her zaman olduğu gibi kendi saati olan 12:30' da yayınlayacak.


 

Hadi İpucu nedir?


Yüz binlerce kişi tarafından merakla takip edilen para ödüllü yerli mobil canlı yarışma uygulaması Hadi, bugün, (16 Eylül Pazar) saat 20.30'da 20.000 TL ödül dağıtacak. Para ödülü için iyi bir ipucu elde etmek isterseniz, en zor sorulardan birinin cevabını Dergilik uygulamasındaki Atlas Dergisi'nden şimdiden öğrenebilir ve canlı yayında bir adım öne geçebilirsiniz.
 

Judy Garland kimdir?


Frances Ethel Gumm ya da sahne adıyla Judy Garland 10 Haziran 1922'de Grand Rapids, Minnesota'da doğdu. Judy Garland Amerikalı şarkıcı ve oyuncudur. Oz Büyücüsü'yle (1939) sinemaya çocuk yıldız olarak başlayan, Somewhere over the rainbow şarkısıyla tüm dinleyenleri ağlatan Hollywood oyucularındandır. Mickey Rooney ile bir ikili oluşturmuşlardır. Birkaç kez intihara teşebbüs etmiştir. 1969'da aşırı dozda ilaçtan ölmüştür. Aktris Liza Minelli'nin annesidir.

HADİ İPUCU SORUSU 
YORUMLARI

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.