comScore

Hacettepe'ye moral yemeği

17 Şubat 2017, Cuma 10:24
Hacettepe'ye moral yemeği

Hacettepe'de hafta sonu oynanacak Keçiörengücü maçı öncesinde moral yemeği düzenlendi.

FutbolArena - Hacettepe'de hafta sonu oynanacak Keçiörengücü maçı öncesinde moral yemeği düzenlendi.

Hacettepe'nin Asbaşkanı Aykut Akalın'ın sahibi olduğu Gölbaşı'ndaki Akalın Restoran'da gerçekleştirilen akşam yemeğine, Hacettepe Başkanı Arif Ölmez , Hacettepe yönetim kurulu üyeleri, Gençlerbirliği Başkanvekili Murat Cavcav , Gençlerbirliği yönetim kurulu üyeleri, Hacettepe'nin Teknik Direktörü Mustafa Kaplan ve antrenörleri ile kulüp personeli ve futbolcuları katıldı.
Yemekte söz alan Murat Cavcav şunları söyledi:

“ İyi bir teknik heyetiniz ve teknik direktörünüz var. Geçen haftaki güzel galibiyetinizi, bu hafta güçlü ekip Keçiörengücü karşısında da devam ettireceğinize inanıyorum. Keçiörengücü'ne karşı formanın hakkını vereceğinize adım gibi eminim. Her şey gönlünüzce olsun.”


Hacettepe Spor Kulübü Başkanı Arif Ölmez ise yaptığı konuşmada şunlara değindi:

“Futbolcu kardeşlerime söylemek istediğim birkaç şey var. Biz çok kaliteli bir takımız. Bunu hep söyledim. Ama kalitemizi sahaya yansıtma konusunda sıkıntılarımız vardı. Son iki haftada bunları da telafi ettik. Umarım bundan sonra da devamı gelir. Hep beraber iyiyi ve güzeli yaparak başarıyı yakalarız."

Hacettepe Asbaşkanı Aykut Akalın ise “İnşallah bugünlerden kurtulup çok güzel günler yaşayacağız. Sezon sonunda elde edilecek başarının ardından yine balomuzu yapacağımıza inanıyorum. Hepinize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

 

 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)