comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Hacettepe, Taner Öcal'a emanet

10 Ekim 2016, Pazartesi 12:55
Hacettepe, Taner Öcal'a emanet

Spor Toto 2. Lig'de Beyaz Grupta mücadele eden takımlardan Hacettepespor, teknik direktörlük görevi için Taner Öcal ile anlaşmaya vardı.

FutbolArena - Bugün gerçekleştirilen görüşmenin ardından Hacettepe, geçtiğimiz sezon Etimesgut Belediyespor ile önemli başarılara imza atan Taner Öcal ile iki yıllık sözleşmeye imza attı.

Atılan imzaların ardından konuşan Taner Öcal, “yuvama döndüğüm için çok mutluyum. Hacettepe'ye imzayı, yuvama dönmenin mutluluğu ve büyük hedefler için attım. İki yıllık bir anlaşmamız var. Bu anlaşmanın sonunda Hacettepe'yi layık olduğu yere, Süper Lig'e çıkarmak için çalışacağız.”dedi. 
Hacettepe Genel Sekreteri Ergun Maraşlı ise “Türk futbolunun yakından tanıdığı, camiamızın içinden biri ile anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Taner Hoca'nın başarıları tüm futbol kamuoyunun malumu. İnanıyorum ki yeni başarılara Hacettepe'de de imza atacaktır. El birliğiyle, uyumlu bir çalışma ile hocamızın iki yıllık süreçte Hacettepe'yi iyi yerlere getireceğine inancımız tam. Camiamıza ve hocamıza hayırlı uğurlu olsun."dedi. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.