comScore

Hacer Tülü kaç yaşında? Hacer Tülü kimdir? Hacer Tülü ne zaman öldü? Hacer Tülü nasıl öldü?

21 Haziran 2018, Perşembe 13:45
Hacer Tülü kaç yaşında? Hacer Tülü kimdir? Hacer Tülü ne zaman öldü? Hacer Tülü nasıl öldü?

Hacer Tülü'nün ölümünün ardından Hacer Tülü hakkında bilgi araştırmaya başladı. Hacer Tülü kimdir? Hacer Tülü nereli? Hacer Tülü kaç yaşında? Hacer Tülü nereli? Hacer Tülü'nün şarkıları neler? Hacer Tülü hakkında merak ettiğiniz detaylar haberimizde. 

Hacer Tülü öldü mü? Hacer Tülü ne zaman öldü? Hacer Tülü nasıl öldü? Hacer Tülü'ye ne oldu? Bodrum'da çıkan çatışmada Hacer Tülü hayatını kaybetti. Hacer Tülü kimdir? Hacer Tülü nereli? Hacer Tülü kaç yaşında? Hacer Tülü ne iş yapıyor?  sorularına yanıt aramaya başladılar. 


Hacer Tülü kimdir? Hacer Tülü hakkında bilgi


Hacer Tülü'nün ölümünün ardından Hacer Tülü şarkılarını merak eden binlerce insan twitter'da trend topic olan Hacer Tülü'nün kim olduğunu da merak etmeye başladı. Peki Hacer Tülü kimdir? Hacer Tülü ne iş yapıyor? Hacer Tülü nereli? Hacer Tülü nasıl öldü? Hacer Tülü kaç yaşındaydı? Hacer Tülü'ye dair merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde. 

Hacer Tülü, 10.04.1978 yılında İzmirde dünyaya geldi. Annesi Nalan Tülü Karşıyaka, babası İsmail Tülü Bornovalı olan Hacer Tülü'nün Ozan Tülü adında bir ağabeyi var.  Ve  aynı zamanda baba tarafından Yugoslav göçmeni Boşnak. İlköğretimini piyale ilkokulunda orta ve lise öğretimini bayraklı lisesinde üniversite öğretimini A.Ö.F ( Halkla İlişkiler ) tamamladı. Orta ve lise öğrenimi süresince uzun yıllar basketbol ve atletizmle ilgilendi. 1996 yılında İzmirli ünlü modacı Zuhal Yorgancıoğlu'nun teşvikiyle İzmirli milli manken Şafak Fişek hanımın ajansında zerafet eğitimini alıp, Zuhal Yorgancıoğlu'nun modelliğini yaptı. İzmir'de 2 sene modellikle uğraştıktan snra 1999'da evlendi. 2003 yılında kızı İlayda Serina Aydın dünyaya geldi. Müzik ruhun gıdasıysa ruhu aç bırakmamak gerekir. Aşk ruhun kimyasını bozar, müzik de tedavi eder. Her ikisinin de yeryüzünde eksik olmaması dileğiyle kucak dolusu sevgilerini herkese sunan Hacer Tülü, bu yolda yürüyen herkese başarılar diliyor. Allah benim de, herkesin de yolunu açık etsin diyor (Hacertulu kaynağından alınmıştır)HACER TÜLÜ MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)