comScore
bilyoner

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan taraftarına uyarı!

26 Nisan 2013, Cuma 09:46

Trabzonspor'un Gençlerbirliği ile oynayacağı müsabaka öncesibordo mavili taraftarlara yönelik olarak kulüpten bir duyuru yapıldı.

Trabzonspor\'un resmi internet sitesinde yer alan \"Trabzonspor'un büyük taraftarına!...\" başlıklı açıklamada; \"TFF ve UEFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

Ayrıca takımımızın daha önce oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın yaktığı meşaleler ve rakip takım veya takımlara yönelik kötü tezahüratları kulübümüzün ciddi oranda ceza ödemesine neden olmuştur.

Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlar kazanmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır.

Tüm taraftarlarımızdan konuya gereken hassasiyeti göstermelerini ve takımımızı maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz.\" denildi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!