comScore
bilyoner

Trabzonspor Trabzonspor

Alper için müthiş teklif!

26 Nisan 2013, Cuma 09:01

Tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşayan Trabzonspor yeni sezon için çalışmalara başladı. Türk futbolunun yeni yıldızı Alper Potuk'u kadrosuna katmak isteyen bordo mavililer, kesenin ağzını açtı

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal\'ın \"Alper için geçen sezon Trabzonspor\'a söz vermiştik\" dediği iddia edilmişti. Konuyla ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Türk futbolunun son dönemde yetiştirdiği en yetenekli oyuncular arasında gösterilen Alper için, kulübü Eskişehirspor\'a Colman+Alanzinho+ 1.5 milyon euro teklif edildiği öğrenildi. Kadrodaki yabancı sayısını düşürmek isteyen Karadeniz ekibi, iki yıldır sorun çıkaran Colman ve bekleneni veremeyen Alanziho\'dan bu şekilde kurtulmayı planlıyor.

YANAL ONAYLADI
Fotomaç\'ın haberine göre; Fransa\'dan Marsilya ve Almanya\'dan Borussia Dortmund\'un da talip olduğu Alper\'i elinden kaçırmak istemeyen Trabzonspor\'un en büyük güvencesi ise Eskişehir\'in hocası Ersun Yanal\'ın, Colman ve Alanzinho konusundaki tavrı. Trabzonspor\'da görev yaptığı dönemde bu iki ismi Türkiye\'ye getiren Yanal\'ın, Eskişehirspor yönetimine, \"Bu teklifi kesinlikle kabul etmelisiniz. Mantıklı bir transfer\" şeklinde rapor verdiği öğrenildi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!