comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Sadri Şener: Juhasz mı? Yalan!

24 Ocak 2013, Perşembe 09:15

Belçika ve Macar basınının Trabzonspor'la anlaşmak üzere olduğunu iddia ettiği Roland Juhasz için Sadri Şener, "Menaceri ismimizi kullanıyor. Kendisiyle hiç görüşmedik" ifadelerini kullandı.

Transfer dönemi boyunca, yerli oyuncuların dışında adı Bordo-Mavililer'le en çok anılan isim Roland Juhasz oldu. Belçika ve Macar basını, oyuncunun Trabzonspor'a imza atmak üzere olduğunu söyledi. Hatta Juhasz bile bu konuyla ilgili konuşarak, "Trabzon şehrini bilmiyorum. Henüz imza atmadım ancak Trabzonspor'a gidip gitmeyeceğimle ilgili bir şey söyleyemem" dedi. Ancak Sadri Şener, tüm bu iddiaları yalanladı.

Fanatik'in haberine göre Şener, "Roland Juhasz mı? Onunla hiç görüşmedik. Juhasz'ın menaceri sürekli adımızı kullanıyor, anlaştık diyor. Gündemimizde değil. Hoca yabancı istemiyor. Transfer konusunda son kararı vermek için bir süre daha bekleyeceğiz" dedi. Daha önce de Sunderland Menaceri Martin O'Neill benzer bir açıklama yaparak, "Juhasz'ı kiraladığımız yönünde haberler çıktı. Oyuncuyla ilgilenmedik bile" demişti.

Fırtına'da 'yabancı' bölünmesi
Sadri Şener, transfer konusunda Şenol Güneş'le bir kez daha görüşmek için Trabzon'a gitti. Başkanın, düşük maliyeti nedeniyle yabancı bir stoper alınmasından yana olduğu, ancak Güneş'in yerli inadını sürdürdüğü öğrenildi. Bu arada yönetim içerisinden de bazı isimlerin, deneyimli çalıştırıcıyla aynı fikirde olduğu ve Sadri Şener'in yabancı transfer isteğine karşı çıktığı kaydedildi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!