comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor, yeni sezon için toplanıyor

30 Haziran 2015, Salı 14:00
Trabzonspor, yeni sezon için toplanıyor

Trabzonsporlu futbolcular, yeni sezon öncesi 3 Temmuz'da yurt dışında yapacağı kamp öncesi sağlık kontrolünden geçmeye başladı.

Stephane M'bia dışında henüz ciddi bir transfere imza atamayan ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde Yıldırım Demirören'in desteklenmesi nedeniyle yaşanan istifalardan dolayı tam bir kaosun yaşandığı Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarına sıkıntılı başlıyor. 3 Temmuz'da Hollanda kampına gidecek olan bordo-mavili ekibin futbolcuları bugün itibariyle tesislere gelmeye başladı. Tesislere gelen futbolcular, gruplar halinde sağlık kontrolünden geçirilmeye başlandı. Yusuf Erdoğan, Sefa Yılmaz ve İbrahim Öztürk'ün de aralarında bulunduğu bazı futbolcular, bugün özel bir hastane bazı testlerden geçirildi. Diğer futbolcular da önümüzdeki günler gruplar halinde sağlık kontrolünden geçirilecek.

Yeni sezon hazırlıkları için 3 Temmuz Cuma günü Hollanda'ya gidecek Trabzonspor, 14 Temmuz'a kadar çalışmalarını orada sürdürecek. Bordo-mavililer, 16 Temmuz'da oynanacak UEFA Avrupa Ligi 2.ön eleme maçı öncesi Trabzon'a dönecek.
YÖNETİM BU AKŞAM TOPLANIYOR

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve bazı üyelerin TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören'i desteklemesi nedeniyle istifalarla sarsılan Trabzonspor yönetimi de bugün bir araya gelecek. Dün akşam yapılması beklenen fakat bugüne kalan toplantıda, yönetim kurulu son gelişmeleri değerlendirecek. Camiadan gelen kongre taleplerine rağmen aralık ayındaki olağan genel kurula kadar görev devam etmekten yana olduğu belirtilen bordo-mavili yönetimin, takımın son durumu ve transfer çalışmalarını da masaya yatırması bekleniyor.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.