comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Sebahattin Çakıroğlu: 'Doğmamış çocuğa don biçiyorlar'

28 Ocak 2015, Çarşamba 20:33
Sebahattin Çakıroğlu: 'Doğmamış çocuğa don biçiyorlar'

Trabzonspor'un eski yöneticisi ve ikinci başkanı Sebahattin Çakıroğlu sert ifadelerle İbrahim Hacıosmanoğlu'nu Lig Radyo da Ajans Futbol'a değerlendirdi.

Kulüp batma noktasına geldi
 
Benim aslında İbrahim Hacıosmanoğlu ile hiç işim olmaz hatta adının bulunduğu yerde bşle olmak istemiyorum ama inanın Trabzonspor borç yatağında ve gemi artık batma noktasına geldi.

Hacıosmanoğlu kendi gemisini değil Trabzon'u yakıyor
 
Bizim zamanımızda Sadri Şener'den kalma 175 milyon borç vardı aldığımız kredi ile yapılandırma yaparak 160 milyon TL'ye borcu indirmiştik ama şimdi bu rakamlar 400-450 milyon TL'yi bulduğu için nasıl çözülecek anlamak çok güç. Ben bu rakamları mali genel lurulda İbrahim Hacıosmanoğluna sordum ama cevap veremedi. Daha sonrada ‘'biz gemileri yaktık'' sen kendi gemini yakmıyorsun Trabzon'u yakıyorsun diyorum ve Trabzonlular artık neyin ne olduğunun farkına varması gerekir.

Doğmamış çocuğa don biçiyorlar

Son olarak kaçıp gitmek zorunda kalacaklar daha sonra ne olacak yeni gelen yönetimin önünüde şimdiden kapamış oluyorlar. Kimsenin bilmediği ve merak etmediği noktada stadın bitmemesine rağmen  isim hakkını öne sürerek borçlandırma yapılarak bu parayı yemeye devam ediyorlar. Bu para bitince ne olacak? Bu aynı doğmamış çocuğa don biçmeye benziyor hatta çocuk doğmadan  satmışlar. Yeni gelecek yönetim ne yapacak?

Haber: Yetkin Etkin 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"