comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Halilhodzic'inyardımcısı: 'Ülke puanının düşmesine...'

23 Ekim 2014, Perşembe 23:21

Trabzonspor Yardımcı Antrenörü Jacques Bonnevay, karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında, "Bugün ikinci yarıdaki oyunumuzu diğer maçlara yansıtırsak gruptan çıkma şansımızın yüksek olduğunu söyleyebilirim" dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç'in cezalı olması nedeniyle basın toplantısına katılan Yardımcı Antrenör Jacques Bonnevay, basın toplantısı düzenledi.

Bonnevay; "İlk yarı çok zorluklarla karşı karşıya geldik. Kötü oynadık. İkinci yarıda oyuncuları tebrik etmek gerekir. Çok farklı yüzlerini gösterdiler. Yeterince mücadele ettiler ve bu sonuca ulaştılar. Geride üç maç kaldı. Hiçbir şeyin garanti olduğunu söyleyemeyiz. Bu grup sonuna kadar zor geçecek. Mersin maçında ve bu akşam ikinci yarıda gösterdiğimiz oyunu diğer maçlara yansıtırsak şansımızın yüksek olacağını söyleyebilirim" dedi.
ZEKİ: "ÜLKE PUANININ DÜŞMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ"

Lokeren maçında sol bekte görev yapan Trabzonsporlu Zeki Yavru, "Sahada nerede görev verilirse elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Önemli olan galibiyetti. İyi oynadık ve mücadele ettik. Ülkede kimse kuşkuya düşmesin, merak etmesin; ülke puanının düşmesine izin vermeyeceğiz. Galibiyetlerle ülke puanını yükselteceğiz" dedi


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"