comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzon futbolu çöküşte!

13 Ekim 2014, Pazartesi 12:37

Türkiye'de önemli futbol merkezlerinden olan Trabzon'da futbol tarihinin en kötü dönemini yaşıyor. Başta Trabzonspor olmak üzere ilde bulanan bir çok ilçe takımda bulundukları liglerde kötü günler geçiriyor.

Trabzonspor'un kötü gidişine 1461 Trabzon, Ofspor, Düzyurtspor, Arsinspor ve Sebat Proje Trabzon Akçaabat kulüpleri de ayak uydururken, şehir futbolundaki kötü gidişin sebeplere araştırılıyor.

Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden Trabzonspor, yer aldığı ligde 4 puan ile 16. sırada yer alırken, Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden 1461 Trabzon 6 puan ile 14. sırada yer aldı. Yine aynı ligde mücadele eden ilçe takımlarından Ofspor 10 puan ile 9. sırada yer alırken, bu sezon 2 Lig'e çıkan Birlik Nakliyat Düzyurtspor ise 8 puan ile 13. sırada yer aldı.
3 Lig'de de tablo değişmedi. Sebat Proje Akçaabat Trabzon 5 puan ile 14. sırada yer alırken , Arsinspor ise 8 puan ile 9. sırada yer aldı. Başta Trabzon halkı ve taraftarlar Trabzonspor olmak üzere diğer takımlarında durumlarını en kısa zamanda toparlayarak zirve yarışı içinde olmasını bekliyor. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)