comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Gekas ve Trabzonspor!

01 Ekim 2014, Çarşamba 16:00

Trabzonspor'un eski yöneticisi Sabahattin Çakıroğlu, Gekas hakkında önemli açıklamalarda bulundu.  

Trabzonspor'un eski yöneticisi Sabahattin Çakıroğlu, “Başkan dışında kimsenin söz hakkı yoktu” dedi. “Halbuki istenen rakam, yüksek rakama alınan diğer isimlere göre daha mantıklıydı” diye ekledi.
 
Akhisar Belediye'nin golcüsü Theofanis Gekas, sadece Bugün Gazetesi'ne konuşarak “Büyük takımlardan niçin teklif gelmedi anlamadım” demişti. Trabzonspor, adı Yunan forvet ile en çok anılan ekiplerdendi. Trabzonspor yönetiminde görev alan ve başkan ile anlaşmazlık yaşayınca geçen sezon görevinden ayrılan eski yönetici Sabahattin Çakıroğlu, çarpıcı açıklamalar yaptı.
Bugün Gazetesi'nin haberine göre Çakıroğlu “Gekas, yöneticiler arasında çok konuşuldu, transfer etmeyi düşünüyorduk. Yüksek bir fiyat istemişlerdi ama bana göre bugün çok yüksek rakamlara alınanlardan çok daha iyi bir isimdi. Fakat Trabzonspor'daki transfer politikası, İbrahim Hacıosmanoğlu ile başlayıp, Hacıosmanoğlu ile bitiyordu” dedi.

‘Transferi basından öğreniyorduk'
 
Sabahattin Çakıroğlu, kulüpte olanlar hakkında kimsenin söz hakkı veya bilgisi olmadığını ifade etti. Sözlerini “Hacıosmanoğlu kendi bildiğini yapıyordu. Trabzonspor'un şu anki durumu iyisiyle kötüsüyle kendisine aittir. Bir oyuncunun transfer edildiğini basından öğreniyorduk” ifadeleriyle noktaladı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"