comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Constant son noktayı koydu! ''Patron...''

01 Ekim 2014, Çarşamba 15:55

Vahid Halilhodzic ile kavga ettiği ileri sürülen Kevin Costant bunun doğru olmadığını açıklarken 'Patron hocamızdır' ifadelerini kullandı. 

Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Kevin Constant, Halilhodzic'le aralarında geçen konuyla ilgili olarak, "Bir sıkıntı yok aramızda. Devre arasında taktiksel anlamda bir şeyler paylaştık. Ama bu bir patlama veya kavgayla bitmedi. Patron hocamızdır. Kararları o alır ve biz saygı duyarız. Böylesi haberler gerçeği yansıtmıyor" açıklamasında bulundu.

Constant, maçla ilgili olarak ise, "Yarın çok önemli bir maç bizi bekliyor. Gruptan çıkma adına önemli bir maç. Çok iyi bir takımla oynayacağız. Biz de çok iyi hazırlandık. Elimizden gelen her şeyi kazanmak için sahaya koyacağız. Lig olsun, Avrupa kupası olsun farklı bir yarış. Avrupa kulvarı performansınızı çok açık ve net şekilde yükseltmenizi istiyor. Biz de profesyonel futbolcu olarak hem lig hem de Avrupa turnuvalarında yüzde yüz sergileyip performansımızı her zaman yüksek tutmalıyız. Geçen yıl Avrupa Ligi' nde Trabzonspor güzel bir performans sergiledi. Umarım bu sene geçen senekinden daha ileriye gidebiliriz" diye konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"