comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Hami Mandıralı: 'Favori Juventus, ama..'

19 Şubat 2014, Çarşamba 20:06

Avrupa Ligi'nde Juventus'la karşılaşacak Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Hami Mandıralı mücadele öncesi düzenlenen basın toplantısında umut verici açıklamalar yaptı.

Avrupa Ligi'nde Juventus'la karşılaşacak Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Hami Mandıralı mücadele öncesi düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.
 
İşte Mandıralı'nın açıklamaları...
 
Burada olmak çok keyifli ve anlamlı. Namağlub geldik. Takım olarak hazırız. Bize düşen görevlerimizi yerine getirdik. Yarın futbolcularımıza düşen görev de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek olacaktır.
 
Çok mutluyum. Trabzonspor'da hoca olmak bana nasip oldu. Burda olmak farklı bir duygu. Juventus'un büyük takım olduğunu biliyoruz. Biz de iyiyiz. Alacağımız sonuçla Türkiye'yi sevince boğmak istiyoruz. Elimizden geleni yapacağız.
 
İyi giden şeyler değiştirilmez. Kötü gideni değiştirmek lazım. Karabük maçı olumluydu bu yönden. Juventus ne kadar kuvvetli ve kıymetliyse bizim oyuncularımız da kıymetli. Çok fazla değişiklik olur mu, yarın göreceksiniz.

FAVORİ jUVENTUS
 
Juventus'u favori görüyorum ancak biz de elimizden geleni yapacağız. Galatasaray'ın elemesine de değinen Mandıralı; "Böyle sonuçlar olabiliyor ama Galatasaray'ın da büyük takım olduğunu unutmasınlar. Galatasaray da Avrupa Şampiyonu olmuş bir takım.
 
Hepimizin gurur duyduğu bir Avrupa serüveni var. Gruptan yenilgisiz çıktık. Dönem dönem form düşüklüğü yaşayan oyuncularımız da var. Oyuncularımızın Avrupa performansı farklı oluyor.
 
Zokora: Juventus çok iyi bir takım. İtalya'nın en iyi takımı. Pirlo, Vidal, Tevez gibi oyunculara sahip bir takım. Biz de yeni hocamızla çıkışa geçmek istiyoruz. Çok zor bir maç olacak. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
 
Avrupa ve Türkiyedeki farklı performansların nedeni oynanan platformun farklı olması. Avrupa'da oynarken bütün gözler üzerinizde oluyor.  Yarın da çok önemli bir maça çıkacağız. Hocamız ve bizim için önemli bir maç. Elimizden geleni yapacağız.

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.