comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Hami'den hakeme büyük tepki!

15 Şubat 2014, Cumartesi 22:33

Trabzonspor'da teknik direktör Mustafa Reşit Akçay'ın gönderilişinin ardından takımın başına geçen Hami Mandıralı, Karabükspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Trabzonspor'da teknik direktör Mustafa Reşit Akçay'ın görevine son verilmesinin ardından takımın başına geçen Hami Mandıralı, Karabükspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Karabük deplasmanından aldıkları 2-2'lik beraberliğin ardından konuşan Mandıralı, "Oyuncularımı kutluyorum. İyi futbol oynadılar. Futbol hatalar oyunu olduğu için beklemediğimiz anda 2 gol yedik. Tekrar oyundan kopmadık. Giren oyuncular da katkı sağladı ve beraberlik aldık. Oyuncularımın hepsini kutluyorum" dedi.

Olcan Adın'ın sonanlarda Karabükspor ceza sahası içinde yerde kaldığı pozisyona değinen Mandıralı,"Hayatım boyunca hakemlerle ilgili hiç konuşmadım. Geçen hafta Şansal ağabey de yorum yaptı 6. hakemlerle ilgili. Olcan'ın poziyonuna net bir şey söylemiyorum ama 6. hakem gördü. O pozisyon penaltı değilse neden Olcan'a sarı kart vermediler? Bunun cevabını merak ediyorum" ifadelerini kullandı.

Son olarak görevinedevam edip etmeyeceği ile ilgili konuşan başarılı hoca, "Bize böyle bir misyon verildi. Biz görevimizin başındayız. Ve çalışmaya da devam edeceğiz. Herkesin bir şansa ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Benim de bu şansı iyi değerlendireceğimi düşünüyorum. Ama takdir başkanımız ve yönetim kurulumuzundur" şeklinde konuştu.

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.