comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Taraftardan Onur Kıvrak'a mektup...

14 Şubat 2014, Cuma 20:33

Spor Toto Süper Lig'de Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak Trabzonspor'u, Karabük'te yaklaşık 50 kişilik taraftar grubu karşıladı. Bir taraftar, hayranı olduğu kaleci Onur'a mektup verdi.

Spor Toto Süper Lig'de KardemirKarabükspor ile karşılaşacak Trabzonspor'u, Karabük'te yaklaşık 50 kişilik taraftar grubu karşıladı. Bir taraftar, hayranı olduğu kaleci Onur'a mektup verdi.

Trabzonspor kafilesi, konaklayacağı Safranbolu İlçesi'ndeki otelin önünde coşkuyla karşılandı. Taraftarlar, 'Gözlerinde akan yaşlar şerefimiz, Onur Recep Kıvrak biz hep seninleyiz' sloganıyla kaleci Onur'a sevgi gösterilerinde bulundu. Taraftarlar, Onur ile birlikte yardımcı antrenör Hami Mandıralı'ya çiçek verdi. Karabük Üniversitesi öğrencisi Mecit Yakupoğlu adlı taraftar, kaleci Onur'a, "25 yaşında Trabzonspor efsanesi olan bu adamı izlemekten büyük onur duyuyoruz. Bizden daha iyi Trabzonsporlu olan bu adamın sahadaki hırsı ve gözyaşları bizim de namus davamızdır" ifadelerinin yer aldığı mektubu verdi.

Yakupoğlu,Onur'dan notu tüm takım arkadaşlarına okumasını istedi. Onur, "Trabzon'u Trabzon yapan sizin gibi yürekli insanlar" diyerek taraftarlarla hatıra fotoğraf çektirdi. Onur, daha sonra otele geçti.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.