comScore

Real Madrid Real Madrid

... Ve Jose Mourinho sessizliğini bozdu!

24 Ocak 2013, Perşembe 18:01

Real Madrid'in Portekizli teknik direktörü Jose Mourinho, hakkında yapılan eleştiriler hakkında açıklamalarda bulundu.

Real Madrid'in Portekizli teknik direktörü Jose Mourinho uzun süren sessizliğini Fransız yayın organı RMC Sport'a konuşarak bozdu. Portekizli teknik adam yaptığı açıklamada lig şampiyonluğunun şu an için imkansız olduğunu ve Kral Kupası ve Şampiyonlar Ligi'ne odaklanmaları gerektiğini fakat bu iki kupayı kazanmanında kolay olmayacağını söyleyerek, "Sakin kalmalı ve bütün potansiyelimizi göstermek zorundayız" ifadelerini kullandı.

ÜZERİME ÇOK GELİYORLAR
Kendisi için hergün bir tartışma konusu yaratıldığını söyleyen başarılı teknik adam, "Ben bir teknik adamım, görevimi yapıyorum ve iyi sonuçlar almayı düşünüyorum. Bundan sonrada işimi yapacağım ve sezon sonuna kadar sessizce bekleyeceğim" diyerek herşeyi sezon sonunda konuşacağının sinyallerini verdi.

PARİS HARİKA BİR ŞEHİR


RMC Sport'a verdiği röportajda Paris Saint Germain hakkındada konuşan Portekizli, "Paris Saint Germain çok iyi bir teknik adama sahip. Ancelotti benim arkadaşım ve futbola tutkuyla bağlı olan bir insan. Paris'te çok sayıda Portekizli ve çok futbol tutkunu insan var. Her şeyi başarabilecek potansiyele sahip bir şehir. Avrupa futbolunda Paris şehrinin kesinlikle yer alması gerekir ve ben bu projeyi çok iyi görüyorum" diyerek şehre ve takıma övgü dolu sözler sarfetti. Son olarak Pris Saint Germain'in başına teknik adam olarak gelip gelmeyeciğle alakalı bir soruya ise, "Hayır öyle bir düşüncem yok. Ancelotti ve Leonardo oldukça başarılılar ve başka birisine ihtiyaç yok. Umarım he rşey Carlo ve Paris Saint Germain için iyi gider" diyerek sözlerini noktaladı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!