comScore

Real Madrid Real Madrid

Real Madrid'de Cristiano Ronaldo krizi

27 Ağustos 2015, Perşembe 14:32
Real Madrid'de Cristiano Ronaldo krizi

Real Madrid'in yeni formalarını tanıttığı reklam fotoğrafında Cristiano Ronaldo'nun Gareth Bale'in arkasında yer alması kriz yarattı.

Ronaldo'nun fotoğraf çekimlerine anlaşma gereği zorla getirildiği ileri sürüldü. Real Madrid'de artık herkes Bale'in "in" Ronaldo'nun ise "out" olduğunu konuşuyor. Madrid kulübü bundan sonraki reklam çekimlerinde Galli yıldızı daha fazla ön plana çıkartacak. Ronaldo'dan ise sadece toplu çekimlerden yararlanılacak.
 
Bu kararı almaktaki en büyük faktörün 100 milyon euro ödenerek Tottenham'dan transfer edilen Gareth Bale'in sürekli olarak Cristiano Ronaldo'nun gölgesine kalması olduğu hatırlatıldı.
 
Spor yorumcuları ise Real Madrid'in artık yavaş yavaş Cristiano Ronaldo'dan kurtulmaya çalıştığı yorumları yaptı. 30 yaşına gelen yıldız futbolcunun önümüzdeki sezondan itibaren Real Madrid formasını giymeye devam etmesini zor bir olasılık olarak değerlendiren yorumcular, Madrid kulübünün bunun yerini yavaş yavaş yapmaya başladığını savundular. İspanyol basını ise Ronaldo'nun teknik direktör Rafa Benitez ile yıldızının bir türlü barışamadığını vurgulayarak, ikisinden birinin kısa süre içinde takımdan ayrılacağını iddia etti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)