comScore

Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain

David Luiz bakirliğini koruyor

23 Nisan 2015, Perşembe 18:12
David Luiz bakirliğini koruyor

Brezilyalı David Luiz, “Beklemeye karar verdim” hareketine üye. Bu hareketin özelliği de üyelerinin, “doğru kişiyi bekleyerek” evlenmeden cinsel ilişkiye girmemeleri...

Futbol sahalarının hırçın ve sert isimlerinden David Luiz, Brezilya'daki “Beklemeye karar verdim” hareketinin üyesi çıktı.
 
El Mundo Deportivo'nun haberine göre, Brezilyalı futbolcu da, kız arkadaşı Sara Madeira da evlenmeden önce cinsel ilişkiye kesinlikle karşı olan bu hareketin üyeleri. “Doğru kişiyi beklemek” felsefesiyle harekete üye olunuyor ve evliliğe kadar kesinlikle cinsel ilişkiye girilmiyor. Dolayısıyla David Luiz de, ilk cinsel ilişkisi için evlenmeyi bekliyor.
 
Haberde; 28 yaşındaki David Luiz'in, şimdi 24 yaşında olan Sara Madeira ile delikanlılık günlerinden beri arkadaş oldukları da hatırlatıldı. Hareketin lideri Nelson Junior'un “Futbolda hiç de alışılmış bir durum olmadığından polemik oluşturacaktır. Ama David bizimle bağlantıya geçmeden önce de hareketimizi sosyal ağlardan destekliyordu. Çocuklar ve gençler için iyi bir örnek olduğunu düşünüyorum” sözlerine yer verilen haberde, Luiz'in idolü Kaka'nın da bu harekete üye olduğu ve 2005'te evlenene kadar cinsel ilişkiye girmediği hatırlatıldı.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!