comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

G.Saray taraftarına kötü haber!

30 Nisan 2013, Salı 08:31

Galatasaray Kulübü, Sivasspor maçının biletlerini satamıyor, çünkü elde satılacak bilet bulunmuyor. 41 bin kombine biletin yanı sıra Real Madrid maçı öncesi 5 bin tane paket bilet satan sarı-kırmızılılar, aşırı ilgiye yanıt veremiyor.

Gaziantepspor'u deplasmanda yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir engeli daha geride bırakan ve son 3 haftaya 7 puanlık avantajla giren Galatasaray'da, Sivasspor maçı öncesi yönetim kurulu adeta köşeye sıkıştı.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, galibiyet halinde Türk Telekom Arena'da ilk kez şampiyonluk turunun atılacağı bu ölümsüz ana şahit olmak için bilet arayışına girerken, kulüp aşırı ilgi nedeniyle çok zor durumda kaldı. Gaziantepspor karşılaşmasının bitmesinden sonra yöneticiler ve kulüp personeli, \"Sivasspor maçına nasıl bilet alabiliriz? Bilet ayarlayabilir misiniz\" sorularıyla sık sık karşılaştı.
Milliyet'e konuşan idareciler, Sivas maçına gösterilen ilginin Real Madrid müsabakasından farklı olmadığını belirterek bilet talebinin her geçen saat arttığını dile getirdi.

\"Belki satış olmayacak\"
Milliyet\'in haberine göre; Galatasaray Yönetimi, Real Madrid maçı için satışa çıkarılan paket biletlerle beraber 46 bin koltuğun dolu olduğunu (41 bin kombine ve 5 bin paket maç) açıkladı. Bunun yanı sıra misafir kulüp Sivasspor'a 2 bin 600 bilet verileceği, ayrıca loca sahipleri ve kulüp üyeleri için belirli sayıda bilet ayrılacağı aktarıldı. Sarı-kırmızılılar, \"Sivasspor maçı için belki de bilet satışı olmayacak. Olursa da çok sınırlı sayıda (yaklaşık 2 bin adet) bilet satabileceğiz\" ifadelerini kullandı.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!