comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Melo için son 24 saat!

29 Nisan 2013, Pazartesi 11:33

Sarı-kırmızılı ekibin Brezilyalı yıldızı yükselen performansını Gaziantep'te sürdürdü. Yeni imza için geri sayım başladı.  

Sezon başında bir kez daha Juventus'tan kiralanan Melo için süre doluyor. Son haftalardaki çıkışını Kamil Ocak'ta da sürdüren Felipe Melo için kritik dönemece gelindi.

Galatasaray ile Juventus arasında protokole göre Brezilyalı oyuncu hakkında 30 Nisan tarihine kadar karar verilip oyuncunun bonservisinin alınması gerekiyor. Melo'nun başta İtaya olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinden de taliplerinin olması ve bonservisinin 6.5 milyon euro olması ise işi yokuşa sürüyor.
 
Son olarak Juventus'un başkanı Andrea Agnelli, transfer için “Galatasaray, Melo için kararını vermeli. 30 Nisan'a kadar 6,5 milyon euroluk bonservis bedeli için yanıtını bize bildirmeli” demişti. Galatasaray Yönetimi, 4 milyon eurodan fazla ücret vermek istemezken 30 Nisan opsiyonunun sezon sonuna sarkması için Juve ile görüşmelerini sürdürüyor.
İtalyan basınında yer alan haberlere göre Melo, Galatasaray'a satılamazsa da Juventus'a döndüğünde direkt olarak transfer listesine konulacak.
 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!