comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Şampiyonluk ve transfer açıklaması!

23 Nisan 2013, Salı 15:01

Şampiyonluk yarışında, son 4 haftaya girilirken, en yakın takipçisi Fenerbahçe'nin 7 puan önüne geçen Galatasaray, bu avantaja karşın son derece temkinli.

Sarı kırmızılılar, kalan 4 haftaya final gözüyle bakarken, camianın, futbol takımı ve taraftarın \"şampiyon olduk\" düşüncesiyle rehavete kapılma olasılığını ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.

LİG BİTMEDİ
Konuyla ilgili olarak Radyospor\'dan Özgür Sancar\'a açıklama yapan Galatasaray Sportif AŞ Genel Müdürü ve İcraa Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan, ligin bitmediğini vurgu yaparak, \"Lig bitmedi. Final havasında 4 maç oynayacağız. Biten bir şey yok. Bu nedenle Galatasaray, takımı, yönetimi, taraftarı kısacası her unsuruyla hedefe kanalize oldu. Biz sakin biçimde çalışmalarımızı sürdürüyoruz\" dedi.
4 TANE FİNAL HAFTAMIZ VAR
Kalan 4 maçın her birisinin final havasında geçeceğini belirten Arıboğan, \"Futbolda her şey mümkün. Avantaj elde edebilirsiniz; fakat esas olan bunu hedefe kadar korumaktır. Bizim şuan gayretimiz, 4 maçı final havasında oynayıp, bu dört hafta içerisinde maksimum puanı çıkartmaktır. Bunun dışında tartışma konularıyla ya da başka bir konuyla ilgili yorumumuz olamaz. Şükrü Saracoğlu\'ndaki derbiyle ilgili de yorum yapmak istemiyorum. Biz sırasıyla her maçımızı aynı ciddiyette oynayıp, hedefe ulaşmayı arzuluyoruz\" şeklinde konuştu.

YENİ YILDIZLAR
Lütfi Arıboğan, Galatasaray\'la ilgili transfer haberlerinin ise kendilerinden bağımsız olduğunu belirterek, \"Şu anda her hangi bir aksiyonumuz yok. Bazı yıldız futbolcularla kulübümüzün isminin bir arada yazıldığını görüyoruz. Ama bizim her hangi bir çalışmamız yok. (Iker Casillas?) İsmi Real Madrid\'le özdeşleşmiş bir kaleci. Onlar için sembol bir oyuncu. Bizim herhangi bir çalışmamız yok. Muslera\'ya teklifler geldiği yönünde pek çok söylenti var. Bunları biz de duyuyoruz; ama bize gelen resmi bir teklif yok. Muslera mükemmel bir kaleci. Kendisinden çok memnunuz\" ifadelerinin kullandı.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!