comScore

Galatasaray Galatasaray

Taffarel raporu verdi, Terim geri çağırdı!

31 Ocak 2013, Perşembe 12:05

Sezon başında teknik direktör Fatih Terim tarafından takımdan gönderilen Aykut Erçetin, Taffarel'in raporu doğrultusunda yeniden takıma çağrıldığı iddia edildi.

Galatasaray'da Muslera'nın yedeğine takviye geldi! Sarı kırmızılı kulüp geçtiğimiz transfer döneminde sözleşme uzatmayıp, serbest bıraktığı Aykut Erçetin ile yeniden nikah tazeliyor.

Muslera'nın birinci yedeği olan Ufuk Ceylan'ın formsuzluğu ve özel hayatındaki düzensizlik yüzünden gözden düşmesi, Galatasaray'da ikinci kaleciyi arayışını başlatmıştı. Teknik direktör Fatih Terim, kaleci antrenörü Claudio Taffarel'in raporu üzerine ikinci kaleci için Aykut Erçetin'i yeniden göreve çağırdı. Galatasaray'ın devre arası kampında hazırlık maçlarında şans bulan ancak bu şansı hiç de iyi kullanamayan Ufuk Ceylan tamamen gözden düşerken, Beşiktaş derbisinde Muslera'nın yedeği olarak Eray İşcan kulübede oturmuştu.
Ancak Eray'ın da çok tecrübesiz oluşu göz önüne alınarak, Fatih Terim'in isteği üzerine Aykut Erçetin ile yeniden anlaşılmasına karar verildi. Aykut Erçetin geçtiğimiz transfer ayında serbest kalmış ancak hiçbir kulüple anlaşmayıp, sezonun ilk yarısını boş geçirmişti.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!