comScore

Galatasaray Galatasaray

Elmander ve Stoke City!

31 Ocak 2013, Perşembe 11:04

Didier Drogba'nın transferinin ardından yedek kulübesine mahkum olması beklenen Elmander için İngiliz basını da sürpriz haberlerin altına imza atmaya devam ediyor.

Galatasaray'ın olan sözleşmesi 2014 Mayıs'ında sona erecek olan Johan Elmander için sarı-kırmızılı formaya erken veda etmesi muhtemel olarak değerlendirilmeye başlandı. Didier Drogba'nın transferinin ardından yedek kulübesine mahkum olması beklenen Elmander için İngiliz basını da sürpriz haberlerin altına imza atmaya devam ediyor. Bir süredir adı Stoke City iel anılan İsveçli golcü için bugün çok daha ciddi haberler gelmeye başladı. Ada'da transferin son günü olmasından dolayı büyük bir hareketlilik yaşanırken; Stoke City cephesinde de Elmander sesleri yükselmeye başladı.

STOKE CITY'DEN 'KİRALAMA' TEKLİFİ! Peter Crouch'un transferi için QPR ile pazarlık masasında olan Stoke City'de menajer Tony Pulis'in santrfor bölgesi için iki adayı var; Darren Bent ve Johan Elmander. Aston Villa'da mutsuz olan ve takımdan ayrılmak istediğini hemen her fırsatta dile getiren Bent'i kadrosuna katabilmek için nabız yoklayan Stoke City, diğer bir yandan da Elmander için sıcak yapıyor. Bent için Villa'nın talep edeceği olası bonservis bedelinin karşılanamama ihtimalini göz önünde bulunduran Stoke, Elmander'i sezon sonuna kadar kiralamak istiyor.
G.SARAY YÖNETİMİ DE 'TEKLİF YOK" İngiliz basını, Ada'da transfer son gününde gerçekleşmesi muhtemel transferler arasında Johan Elmander'i (Stoke City) de gösteriyor. Sarı-kırmızılı yönetimin Elmander konusundaki tavrı ise net. Elmander'in için şu ana kadar resmi bir teklifin gelmediğini ifade eden sarı-kırmızılı yöneticiler, "sezon ortasında oyuncu satmak istemiyoruz" görüşünde birleşti.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!