comScore

Galatasaray Galatasaray

''Hedef Şampiyonlar Ligi!''

31 Ocak 2013, Perşembe 09:30

Galatasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren, sarı kırmızılılar'ın 2000 yılında kazandığı UEFA Kupası'nın geride kaldığını söylerken yeni hedefi belirledi.

Fotomaç'ın haberinde yer alan satırlarda; Galatasaray eski başkanlarından Faruk Süren, sarı-kırmızılı ekibin Drogba ve Sneijder'i alarak çok isabetli transferler yaptığını belirtti.

Başkan Aysal'ı başarılı bulduğunu belirten Süren, "Başkan ve yönetim müthiş hamleler yapıyor. Bu hamleler gözardı ediliyor. Hep negatif bir yaklaşım var, ben de zamanında aynı sorunları yaşadım. Eleştirilerden vazgeçilirse yapılanlara müspet olarak bakarsak daha başarılı olacağımıza, ileriyegideceğimize inanıyorum" diye konuştu.

"2013 RUHUNU AYAKLANDIRMALIYIZ"
Yeni transferlerle Galatasaray'ın Schalke'yi eleme ihtimalinin yükseldiğini kaydeden Süren sözlerini şöyle sürdürdü:
"Son uluslararası büyük başarımızın üzerinden 13 yıl geçti. Bunu da artık fazla konuşmamak lazım. Ben de biblo olarak duruyor. Güzel bir hatıra oldu. 2000 ruhu 2000'de kaldı. 2013'teyiz, 2013 ruhunu ayaklandırmamız lazım. Schalke'yi geçersek Şampiyonlar Ligi'nde finale kadar gidebileceğimizi düşünüyorum. Bu Türkiye'nin imajı açısından da güzel olur."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!