comScore

Galatasaray Galatasaray

Sneijder'den arkadaşlarına şaşırtan rest

27 Ocak 2013, Pazar 10:18

Galatasaray formasını ilk kez Beşiktaş derbisinde giymek isteyen Sneijder, Hollanda ve İtalya'dan kendisini izlemek için gelen 150 arkadaşının dün düzenlediği yemeğe gitmedi, “Kampta olacağım için aranızda bulunamayacağım” dedi.

G.Saraylı Wesley Sneijder bugünkü derbi öncesiverdiği profesyonellik dersiyle Florya'nın takdirini kazandı. Hollandalıyıldızın ülkesinden ve İtalya'dan çok sayıda dostu, akrabası vearkadaşı maçı izlemek için dün İstanbul'a geldi. Borsa Lokantası'ndaSneijder için bir yemek düzenlendi, ancak başarılı futbolcu,organizasyonda yer almadı.

Dostlarıyla görüşen Sneijder, “Kamptaolacağım için aranızda bulunamayacağım. Çok kritik bir maçımız var. Bumaç benim için çok önemli. Real Madrid ve Inter'de ilk maçlarımda iyioynamıştım. Umarım kısa da olsa süre alır ve tribünlere ‘merhaba' derim”ifadelerini kullandı. Bu davranışıyla teknik heyetin yüzünü güldürenSneijder'in, Türkiye'ye gelen 150 kişinin biletini ise kendi cebindenaldığı bildirildi.

Florya'da kampa girdiler

Sneijder'ederbinin son dakikalarında forma vererek tribünlere jest yapmayıdüşünen Teknik Direktör Fatih Terim dün sarı-kırmızılı oyuncularauyarılarda bulundu. Lig ikincisi Beşiktaş'ın tempolu futbol oynadığınadikkat çeken Terim'in, ezeli rakiplerinin en önemli ismi Fernandes'i,Melo ile durdurmanın planlarını yaptığı ifade edildi.

Cim-Bom akşam yaptığı antrenmandan sonra kampa girdi.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!