comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Denizli: 'durum düşündüğümden daha kötü'

01 Aralık 2015, Salı 11:45
Mustafa Denizli: 'durum düşündüğümden daha kötü'

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Kasımpaşa sonrası yönetime takımın durumuyla ilgili çarpıcı sözler söyledi.

FutbolArena - Süper Lig'in 13. haftasında Kasımpaşa deplasmanından 2-2'lik beraberlikle ayrılan Galatasaray'da özellikle savunmada yapılan hatalar can sıktı. Deneyimli teknik adam Mustafa Denizli maç sonrası yönetimle görüştü ve durum değerlendirmesi yaptı.

"Sandığımdan daha kötü"
Bugün Gazetesi'nin haberine göre; Deneyimli teknik adamın, yaptığı ilk değerlendirmede, “Dışarıdan baktığımda kimi şeylerin yolunda gitmediğini, eksik olduğunu görebiliyordum. Ancak, içeri girince söz konusu durumun düşündüğümden daha kötü olduğunu gördüm” dediği kaydedildi.
 
"Sorunların çözümü var"
 
Takımda mental bir sıkıntı olduğunu tespit eden Denizli'nin, “Fizik kondisyon olarak da yetersizlik söz konusu. Oyuncular sanki küsmüş gibi. Konsantrasyon eksikliği de göze çarpıyor. Mücadele içinde gereken reaksiyonu gösteremiyorlar. Sanki sezon sonu gelmiş, puan farkıyla şampiyonluğu garantilemişiz gibi bir durum var” ifadelerini paylaştığı belirtildi. 
 
Ancak, umutsuzluğa düşülmemesi gerektiğini belirten deneyimli teknik adamın, “Takımlarda zaman zaman böyle dönemler yaşanabilir. Bunlar halledilmeyecek konular değil. Biraz zamanla hepsinin üstesinden gelir, ligi arzuladığımız yerde noktalarız” dediği de belirtildi.­

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.