comScore

Galatasaray Galatasaray

Selçuk İnan'dan kavga açıklaması

15 Eylül 2015, Salı 15:20
Selçuk İnan'dan kavga açıklaması

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, basında hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, takım arkadaşı Lukas Podolski ile aralarında fiziki şiddet ve bir tartışma olmadığını söyledi.

Sarı kırmızılı ekibin Atletico Madrid ile bugün oynayacağı maçın son çalışmasının ardından kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Kaptan Selçuk İnan, takım arkadaşı Lukas Podolski ile kavga ettiği yönünde basına yansıyan iddiaların doğru olmadığını belirterek sert tepki gösterdi. Milli oyuncu, "Bazı programlarda Podolski ile benim aramda fiziki şiddete varan bir tartışma yaşandığı söylendi." diyerek, şöyle devam etti:

"Kulübümüz konuyla ilgili bir açıklama yaptı ancak ben de bu duruma sessiz kalmak istemedim. Bu kişiliksizce ve alçakça atılan bir iftiradır. Bunu hukuki yoldan da hakkımızı arayacağız, ben de Podolksi de. Ben kaptan olarak Galatasaray'ın değerlerini bilen bir insanım. Bırakın fiziki tartışmayı Podolski ile sözlü bir tartışma bile yaşamadık. Biz iki medeni insanız. Bu tür yalan haberler bizi birbirimize daha çok bağlıyor.
Benim insanlardan ve taraftarlardan ricam bu tür çirkin programları kale almasınlar. Ben artık bu programlarla ilgili sessiz kalmayacağım. Kulübümle birlikte bu insanların ceza alması için elimden geleni yapacağım."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)