comScore

Galatasaray Galatasaray

ultrAslan'dan çok sert istifa çağrısı

02 Eylül 2015, Çarşamba 20:49
ultrAslan'dan çok sert istifa çağrısı

Galatasaray'ın taraftar oluşumlarından ultrAslan, Galatasaray yönetimine istifa çağrısında bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın Kevin Grosskreutz transferinde boş ve imzasız belge göndermesi sonucu FİFA transferi onaylamamıştı. Bu konuyla ilgili UltrAslan'dan da sert bir açıklama geldi. Başkan Dursun Özbek'ten en alt yöneticiye kadar sorumlu kimse istifası istendi.

İşte o açıklama...
Galatasaray Spor Kulübü Yönetimine !
 
ultrAslan olarak bugüne kadar transfer konularına müdahil olmadık. Gelip armaya hizmet edene destek, ayrılana saygı gösterdik. Sahaya çıkan oyuncuların kimliklerini değil, sadece armayı destekledik. Başarı da sefayı sürdük, emekçileri alkışladık. Başarısızlıkta cefasını çektik, sorumluların gidiş yolunu açtık! Bu geçmişte de böyleydi, bundan sonra da böyle olacak. 
 
Ancak bazı konular transferin çok daha ötesinde! Kevin Großkreutz transferinde yaşanan skandal koskoca Galatasaray kulübünün başında nasıl bir iş bilmezler ordusunun yer aldığını bizlere ve tüm dünyaya gösterdi! Transferin son dakikalarında evraklarda yaşanan sorumsuzluk kaynaklı hata asla kabul edilemez! Galatasaray'ın itibarını zedeleyen bu hatanın sahipleri ise bir dakika dahi bu kulüpte barınamaz! 
 
Bu hatanın sorumlusu Başkanından en alt düzey profesyoneline kadar her kimse derhal görevinden ayrılmalıdır! 
 
ultrAslan olarak bu konunun en ciddi şekilde takipçisi olacağız!
 
ultrAslan

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"