comScore

Galatasaray Galatasaray

Hamza Hamzaoğlu'na araç hediye edildi

02 Eylül 2015, Çarşamba 16:40
Hamza Hamzaoğlu'na araç hediye edildi

Galatasaray forma sırt sponsoru Garenta tarafından teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'na yeni marka aracı teslim edildi.

Galatasaray ile Çelik Motor'un bünyesinde bulunan yeni nesil rent a car markası Garenta arasında imzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'na KIA Sorento marka bir araç teslim edildi. Başarılı teknik direktöre kullanacağı otomobil, Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak tarafından Galatasaray Spor Kulübü'nün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan bir törenle verildi.

Araç teslim töreninde konuşan Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Bu yıl takımımız Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda yapacağı iç saha ve deplasman maçlarında Garenta logolu formaları giyecek. Garenta'ya bu değerli desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Umarım bu birliktelik uzun yıllar başarılarla devam eder." dedi.
Hamzaoğlu, kendisine verilen araçla ilgili ise "Güzel bir araba, severek kullanacağım." yorumunda bulundu.

Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak ise yaptığı açıklamada, "Galatasaray tarihinin en başarılı dönemlerinden birini yaşıyor. Biz de Garenta markamızla Galatasaray'a bu dönemde destek vermekten dolayı gurur duyuyoruz. Günlük araç kiralama pazarının önemli oyuncularından biri olan Garenta'yı uluslararası bir oyuncu haline getirmek istiyoruz. Bu stratejimize paralel olarak hem ulusal hem de uluslararası alanda büyük başarılar kazanmış Galatasaray ile markamızın bilinirliğini artırmak istiyoruz." dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, yapılan törenin ardından Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kendisine teslim edilen KIA Sorento marka aracı test etti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)