comScore

Galatasaray Galatasaray

İbrahimovic: "Sadece bekleyin"

02 Haziran 2015, Salı 09:45
İbrahimovic:

4. yıldızı takan Cimbom... 5. yıldız için bastırıyor. SARI-KIRMIZILI taraftarların dört gözle yolunu beklediği İbrahimovic, İstanbul üzerinden Bakü'ye geçti. İsveçli süperstar, havalimanında "Galatasaray'a gelecek misin?" sorusuna "Sadece bekleyin" yanıtını verdi.

Fransa'da sezonu 4 kupa ile kapattığı Paris Saint German ile yolları ayırma kararı alan yıldız futbolcu dün İstanbul'a geldi.

İsveçli Stockholm üzerinden İstanbul aktarmasıyla Bakü'ye gidiyordu. Atatürk Havalimanı'nda ilgi odağı olan İbrahimovic, bol bol fotoğraf çektirdi.Karşılaştığı Trabzonlu Belkalem ile de konuşan yıldız futbolcu sarı-kırmızılı bir taraftarın “Galatasaray gelecek misin?” şeklindeki İngilizce sorusuna “Sadece bekleyin (Just wait)” diye yanıtladı.
Haber sosyal medyada kısa sürede yayılırken taraftarın beklentisi iyice arttı. Aslan'ın yıllık 10 milyon Euro'yu gözden çıkardığı Ibrahimovic'in adı Ancelotti ile anlaşmaya çalışan Milan'la geçiyor.

Şampiyonluk kutlamalarında kaydedilen bir görüntü  Cimbom'da dünün en çok konuşulan konularından biriydi. TT Arena'nın tuvaletlerinde yeni başkan Dursun Özbek ile karşılaşan taraftarlar sözü Ibrahımovic'e getirdi. İsveçli yıldızı isteyen taraftarlara başkan gülerekk “Az mı yıldız var şimdi bizde?” cevabını verdi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!