comScore

Galatasaray Galatasaray

Erkan Zengin "Zlatan İbrahimovic'le konuştum!"

11 Mayıs 2015, Pazartesi 09:19
Erkan Zengin

Galatasaraylılar'a müjde... Sarı-Kırmızılılar'ın, "Acaba İbrahimovic gelir mi?" sorusuna yanıtı İsveç Milli Takımı'ndan arkadaşı Erkan Zengin verdi. Trabzonsporlu oyuncunun, "Bana her zaman Türkiye'yi ve İstanbul'u soruyor. Böyle bir değişikliği mutlaka ister" sözleri heyecanı katladı.

Galatasaray taraftarının gündemi değişti. Sarı-Kırmızılılar, şu günlerde 4. yıldızı getirecek şampiyonluğu da, yeni başkanı belirleyecek kongreyi de ikinci plana atmış durumda. Cim Bom'un sevenleri Zlatan İbrahimovic rüyasıyla yatıp kalkıyor. Ancak gelen haberler bu transferi bir rüya olmaktan çıkarıyor. PSG ile bağları kopartan yıldızın menaceri Mino Raiola'nın, “Görüştüğümüz takımlardan biri de Galatasaray” açıklamasından sonra bir müjde de Trabzonsporlu Erkan Zengin'den geldi... Zlatan İbrahimovic'in İsveç Milli Takımı'ndan yakın arkadaşı olan Erkan Zengin'in, şu sıralar en çok muhatap olduğu sorulardan biri de bu transferle ilgili. Bordo-Mavili formayı giyen deneyimli oyuncunun yakın çevresine, “Kendisiyle ne zaman konuşsak Türkiye'yi soruyor. Zlatan sıradışı bir karakter. Türkiye'yi, Süper Lig'i biliyor, bana hep sorular soruyor. Galatasaray'da oynar mı diye sorarsanız, bence böyle bir heyecanı ister” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

‘Trabzon'a da geleceğim'
Dünya yıldızının bir başka merakı da Trabzon ve Trabzonspor. Erkan Zengin ile görüşmelerinde Zlatan İbrahimovic'in, “Senin yaşadığın şehri de çok merak ediyorum” dediği ve Bordo-Mavili futbolcunun da İbrahimovic'e, “Seni burada ağırlamak benim için büyük keyif olur” yanıtını verdiği bildirildi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!