comScore

Galatasaray Galatasaray

Faruk Süren başkanlık için kolları sıvadı

18 Şubat 2015, Çarşamba 10:11
Faruk Süren başkanlık için kolları sıvadı

Galatasaray'ı üst üste 4 kez şampiyon yapıp UEFA Kupası ve Süper Kupa'ya taşıyan Faruk Süren mayıs ayındaki kongre için kolları sıvadı.

Galatasaray'da 23 Mayıs'taki seçim öncesi başkan adaylıkları konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor. BUGÜN konuyla ilgili olarak önemli bilgilere ulaştı.
 
Buna göre 4 sezon üst üste şampiyonluğun kazanıldığı ve UEFA ile Avrupa Süper Kupa zaferlerinin yaşandığı dönemde başkanlık koltuğunda oturan Faruk Süren yeniden göreve hazırlık yapıyor.

DÜRÜST İKİNCİ BAŞKANLIĞA
 
Süren önderliğindeki oluşum içerisinde mevcut yönetimde yer alan önemli isimler de olacak. Bunların başında Abdürrahim Albayrak ve Dursun Özbek geliyor.
 
Başkan adaylığından bahsedilen Sportif AŞ yöneticisi Ali Dürüst'ün ise kararını netleştirdiği takdirde bu yapılanmada başkan adayı değil, ikinci başkanlığa düşünüldüğü öğrenildi. Ayrıca eski basketbol şube koordinatörü Hakan Üstünberk'in de basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak seçimde yer alma ihtimali yüksek.
 
ORTAK HAREKET HENÜZ YOK
 
23 Mayıs'taki kongre için Turgay Kıran ve Adnan Öztürk adaylıklarını açıklamıştı. Bu iki aday çalışmalarını sürdürürken, aralarında ortak hareket eğiliminin olmadığı öğrenildi. Bu arada mevcut Başkan Yarsuvat da sık sık Süren'in kulübe en parlak dönemini yaşattığını belirtiyor.

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.