comScore

Galatasaray Galatasaray

Sneijder: 'İyi ki Prandelli gitti, Hamza Hamzaoğlu geldi'

15 Şubat 2015, Pazar 10:42
Sneijder: 'İyi ki Prandelli gitti, Hamza Hamzaoğlu geldi'

"Şu anda dünyanın en mutlu futbolcusuyum" diyen tecrübeli oyuncu Wesley Sneijder, "İyi ki Prandelli gitti ve Hamza hoca geldi. O müthiş bir insan" dedi.

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder, takımın başında Hamza Hamzaoğlu olmasından dolayı çok mutlu.
 
Sezonun ikinci yarısında giderek performansını yükselten ve son olarak Torku Konyaspor karşısında attığı jeneriklik gollerle Avrupa medyasının dikkatini çeken tecrübeli oyuncu, duygularını sık sık yakın çevresiyle paylaşıyor.
 
Eşi ve dostlarıyla sık sık dışarıda yemek yiyen, idmanlardan arta kalan vakitte İstanbul'un tadını çıkarmaya çalışan Wesley Sneijder, son olarak arkadaşlarına şunları söyledi:
 
‘Müthiş bir hava yakaladık'
 
“Şu anda dünyanın en mutlu futbolcusuyum. Gollerimi de atıyorum. İşler harika gidiyor. İyi ki Cesare Prandelli gitti ve Hamza Hamzaoğlu geldi. Hamza hoca müthiş bir insan, herkesle birebir ilgileniyor, herkesin daha iyi oynaması için elinden geleni yapıyor. Herkesi müthiş motive ediyor. Tamam Hamza hocayla da bazı kötü sonuçlar aldık, bazen kötü de oynadık fakat en azından herkes elinden gelen mücadeleyi veriyor. Müthiş bir hava yakaladık. Bu gidişatla hem kupayı alacağımıza hem de şampiyon olacağımıza inanıyoruz.”
 

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.