comScore

Galatasaray Galatasaray

Hamdi Yasaman: 'Ben olsam Sneijder'i satardım'

08 Şubat 2015, Pazar 12:49
Hamdi Yasaman: 'Ben olsam Sneijder'i satardım'

Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, "Bu kadar sıkıntı varken ben olsam Sneijder'i satardım. Ama 4. yıldız isteğimiz ağır bastı" dedi.

Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman önemli açıklamalar yaptı. Yasaman, eğer yetki kendisinde olsaydı devre arasında ayrılması gündeme gelen Wesley Sneijder'i satacağım söyledi.
 
Yasaman, "Ben olsam satardım. Bu kadar sıkıntı vardı. Ama yönetim olarak 4. yıldızı da istiyorduk. Bu eğilim ağır bastı. Abdurrahim Albayrak da satılmaması için çok ısrar etti. 20 milyon Euro talep ederek tekliflerin önünü kestik. İyi ki satmamışız. Başarı gelince para ikinci plana düşüyor" diye konuştu. 
 
'Ünal Aysal çok iyi yönetti'
 
Yasaman, Duygun Yarsuvat ile arasına kara kedi giren eski başkan Ünal Aysal'a da sahip çıktı. Yasaman, "Aysal'a mektup gönderildiğini gazetelerden okudum. Bu Yarsuvat'ın kendi düşüncesidir. Ben Aysal'm kulübü çok iyi yönettiğini düşünüyorum. Drogba ve Sneijder gibi dünya yıldızlan alındı. Şampiyonluklar var. Başarı için harcama gerek. O dönem alkışlayıp sonra eleştirmek hoş değil. Aysal döneminin raporlarım inceledik. İbra olmamak gibi bir durumu yok" dedi. 
 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.