comScore

Galatasaray Galatasaray

Fernandao'nun menajeri Galatasaray'la görüştü!

07 Şubat 2015, Cumartesi 11:40
Fernandao'nun menajeri Galatasaray'la görüştü!

Galatasaraylı yöneticilerle yaptığı görüşmeden olumlu sonuç alan menajer Kuhlmann, akşam saatlerinde hem Bursaspor'la hem de Brezilyalı yıldızla konuşmak üzere Bursa'ya geçti.

Gelecek sezonun ilk transfer bombasını Fernandao ile patlatmak isteyen Galatasaray, Brezilyalı golcünün menajeri Wolfgang Kuhlmann'ı İstanbul'a davet etmişti.
 
Sambacı'nın resmi menaceri Eduardo Uram'la birlikte çalışan Kuhlmann, dün Galatasaraylı idarecilerle yaptığı görüşmeden olumlu sonuçla ayrıldı. Kuhlmann, bu görüşmenin ardından bu kez de hem Bursaspor'la hem de Fernandao ile konuşmak üzere Bursa'ya geçti. Tarafların bugün bir araya gelmeleri bekleniyor. Dolayısıyla Galatasaray cephesi şimdilik beklemeye geçecek. Çünkü oyuncunun satın alma opsiyonu Bursa'da bulunuyor.
 
MENAJERİ BURSA'YA KIZGIN
 
Menajer Kuhlmann da durumun farkında olduğundan, fiyat yükseltmek adına elinden geleni yapacak. Bu yüzden, Yeşil-Beyazlılar'dan da bir fiyat almaya çalışacak. Sezon sonuna kadar Bursa'da kiralık olarak forma giyecek olan Fernandao, Galatasaray'da oynama fikrine çok sıcak bakıyor.
 
Wolfgang Kuhlmann ise Fernandao'yu Bursa'ya getirdiği dönemde parasını alamadığı için Yeşil-Beyazlı kulübe kızgın. Tüm bu gelişmeler, her ne kadar opsiyon Bursa'da olsa da, Galatasaray'ı görüşmelerde 1 adım öne geçiriyor. Sambacı'nın kulübü Atletico Paranaense cephesi ise Fernandao transferinden en az 4 milyon Euro gelir elde etmeyi planlıyor.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.