comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer yapacak mı?

27 Ocak 2015, Salı 10:09
Galatasaray transfer yapacak mı?

Galatasaray'da Koray Günter ile Hakan Balta'nın Çaykur Rizespor maçında iyi bir görüntü çizmesi, teknik kadro ve yönetimin elini rahatlattı.

Galatasaray'da Koray Günter ile Hakan Balta'nın Ç.Rize maçında iyi bir görüntü çizmesi, teknik kadro ve yönetimin elini rahatlattı.
 
Sarı-kırmızılılarda transfer konusu tamamen rafa kalkarken, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun özellikle Koray Günter'in performansından çok memnun kaldığı belirtildi.
 
Hamzaoğlu'nun, ikinci yarıda rakibe verilen pozisyonlarla ilgili olarak ise takım savunmasından kaynaklı bazı sorunlar tespit ettiği ve özellikle ön bölümdeki oyuncuların dikkatini çektiği ifade edildi.
 
Çalışan kazanıyor
 
Çaykur Rizespor maçında Cim-Bom'un en iyileri arasında kendini gösteren ve bunu bir de golle süsleyen Bruma, takımın en çok koşan ismi oldu. Genç futbolcu, 11 bin 630 metre ile ilk sırada yer alırken, onu 11 bin 591 metre ile Emre Çolak takip etti. Selçuk üçüncülükte yer bulurken, bu maçta stoper olarak sahaya çıkan Koray Günter ile Hakan Balta da bu üçlüyü izledi.
 
İzin yaptılar
 
Çaykur Rizespor'u 2-0 ligde deviren Galatasaray'da oyunculara bir gün izin verildi. Dünü tatil yaparak geçiren sarı-kırmızılılar, bugün Eskişehir ile oynayacağı kupa maçının hazırlıklarına başlayacak.
 
Cim-Bom akşam saatlerinde de uçakla Eskişehir'e gidecek. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu yarınki maçta da yedek futbolculara şans verecek.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"