comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray ve Hannover, Fernandao'yu istiyor

09 Ocak 2015, Cuma 14:19
Galatasaray ve Hannover, Fernandao'yu istiyor

Galatasaray forvet arayışında çok uzağa gitmeden lig içerisinden transfer yapmak istiyor.

FutbolArena Özel  - Geçen sene devre arasında gelen Fernandao 10 gol Süper Lig, 2 golde kupada atarak etkli bir oyuncu olduğunu göstermişti. Bu senede 15 maçta ligde 10 gol kupada da 1 gol atarak şimdiden 11 gole ulaşan dev golcü rakiplerine korku salıyor. Artık kule ve cüsseli santraforların sayılarının az olduğu düşünülürse Fernandao bu konuda farkını ortaya koyuyor.

Hamza Hamzaoğlu'nun en beğendiği golcüler sıralmasında Fernandao ismini de söylemesi bu transferi işaret etti. Özellikle Drogba'nın takımdan ayrılmasından sonra transfer yapmayan Galatasaray, Bursaspor'un golcüsünü istiyor. Yurt dışındaki menajeri Kuli ve Türkiye temaslarındaki isim Marco bu transfer için devrede olan menajerler.
 
Bonservisinin tamamı Bursaspor'da olmadığı için Atletico Pranaense kulübü ile çift taraflı işi çözmesi gerekiyor. Fernandao kabına sığmadığı için zaten Bursaspor'da kalmayı düşünmüyor. Bu transferin gerçekleşmesini biraz daha kolaylaştırabilir.

Galatasaray'ın en büyük rakibi Alman kulübü Hannover 96. Tayfun Korkut'un takımı da Fernandao'yu alabilmek için temas kurdu ve Bundesliga cazibesi ile kafasını karştırabilir.
Haber: Yetkin Etkin 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)