comScore

Galatasaray Galatasaray

Şok sözler! ''Başarı yok, para çok''

30 Kasım 2014, Pazar 13:55

İtalyan spor gazetecisi ve yorumcusu Enzo Bucchioni, Cesare Prandelli hakkında çok şaşırtan açıklamalarda bulundu.

İtalyan teknik direktör Cesare Prandelli'nin Galatasaray'dan ayrılışı, İtalya'da da gündemdekini koruyor. Spor yorumcuları Cesare Prandelli'nin performansını eleştirirken, Fiorentina'ya yakınlığı ile bilinen gazeteci, yorumcu Enzo Bucchioni İtalyan hoca hakkında sert ifadeler kullandı.
 
Enzo Bucchioni, İtalya basınına yaptığı açıklamada, Cesare Prandelli'nin başarısız olmasına rağmen gittiği her yerde para kazanmayı başardığını söylerken, ''Prandelli'nin ayrılışı farklı bir durum. Milli takımdaki felaketten sonra tam bir kaybeden olduğunu kanıtladı. Sıfır başarı ama her yerden çokça para kazanmasını bildi. Tebrik etmemiz lazım'' ifadelerini kullandı.
 
''DÜNYANIN EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI''
 
Sky Italia yorumcularından De Grandis de Prandelli hakkında kısa bir açıklama yaparken, Cesare'nin performansını büyük hayal kırıklığı olarak değerlendirdi ve ''Performansı oldukça kötüydü. Dünyanın en büyük hayal kırıklıklarından biri oldU'' şeklinde konuştu.
 
İtalya Serie A ekiplerinden Fiorentina'yı çalıştıran Montella'da verdiği demeçlerde Inter'den Mazzari'nin, Galatasaray'dan Prandelli'nin ayrılışlarını kısa bir şekilde değerlendirirken, ''Futbolda böyle şeylerle karşılaşmamız normal. Elde ettiğiniz başarılar çok çabuk unutulur'' ifadelerini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)