comScore

Galatasaray Galatasaray

Alp Yalman'dan flaş sözler!

23 Ekim 2014, Perşembe 15:17

Galatasaray Başkan Adayı Alp Yalman,”Prandelli ile ilgili bir kararım var.Bunu kendisiyle görüşünce açıklayacağım” dedi.

Galatasaray'da Cumartesi günü yapılacak başkanlık seçimine aday olan alp Yalman, önemli açıklamalar yaptı.
 
Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde dün gece aldığı 4-0'lık Borussia Dortmund yenilgisinin ardından Prandelli'nin yaptığı “Beni buraya gelme nedenim 4. yıldız. Hedefimiz lig olunca gelişerek şampiyonluğa doğru yol almamız gerekiyor” sözlerini “talihsiz” olaraka niteleyen Alp Yalman önemli açıklamalar yaptı.
 
“Prandelli'nin sadece  şampiyonluk için getirildiğini” sanmıyorum diyen Yalman, “Prandelli'nin bu açıklamaları talihsiz oldu. Galatasaray yarıştığı her yerde zirveyi hedefler” dedi.
 
KARARIMI VERDİM
 
Alp Yalman, başkan olmanız halinde Prandelli ile devam edecek misiniz sorusuna “ “Önce Prtandelli ile görüşeceğim. Ve ardından bir karar alacağız. Ben Prandelli ile ilgili karar vermiş olsam bile kendisiyle görüştükten sonra bir karar alacağız. Prandelli'ye de ileteceğim” 

YAPILAN TRANSFERLERİ DE SORACAĞIZ
 
Galatasaray'ın şişmiş bir oyuncu kadrosunu olduğunu ifade eden Yalman, maçı izlerken bu ‘şu  oyuncu neden alınmış' dediğiniz oyuncular oldu mu sorusunaysa, “Yapılan transferleri de neden alındı diye hocaya soracağız” şeklinde yanıt verdi.
 
SNEİJDER İLE İLGİLİ BİR KARAR YOK
 
Alp Yalman, Sneijder ile sözleşmeyi uzatıp uzatmayacakları konusundaysa “Bu konuda verilmiş bir söz ve karar yok. Buna oyuncuyla yapılmış sözleşmeyi gördükten sonra karar vereceğiz” diye konuştu.

KÜÇÜLME OLMAYACAK
 
Alp Yalman ayrıca göreve gelmeleri halinde hiç bir şubede küçülme yapmayacaklarını da sözlerine ekledi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)