comScore

Galatasaray Galatasaray

Albayrak'tan Sabri sözleri (Video)

22 Ekim 2014, Çarşamba 14:05

Olağanüstü seçimde Duygun Yarsuvat'ın listesinde yer alan Abdürrahim Albayrak, Sabri Sarıoğlu konusunda bir itirafta bulundu.

Galatasaray'da 25 Ekim'de yapılacak Olağanüstü seçimde Duygun Yarsuvat'ın listesinde yer alan Abdürrahim Albayrak basın mensuplarıyla öğle yemeğinde biraraya geldi.
 
Yemeğin ardından açıklamalarda bulunan Albayrak, Sabri Sarıoğlu konusunda çarpıcı bir bilgi verdi. Albayrak, Ünal Aysal'ın Sabri'yi kendilerinin olduğu dönemde de kadro dışı bırakmak istediğini söylerek bunu engellediklerini itiraf etti.
 
Albayrak böylece seçilmeleri durumunda Sabri'yi affedeceklerinin sinyalini verdi.
 
Abdürrahim Albayrak ayrıca, her iki adaydan da yönetimde yer alması için kendisine teklif yapılmasının hatırlatılmasının üzerine de "Biz ekip olarak görev almak istedik, bireysel olarak çalışma içine girmedim. Yalman, benim için önemli bir isim. Beni, Galatasaray Kulübü'ne üye yapan kişi ancak Duygun Yarsuvat'ın önerisini kabul ettim. Galatasaray böyle bir dönemden geçerken yapılan öneriyi asla geri çeviremezdim. Galatasaray'da görev alınmaz, görev verilir." ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"