comScore

Galatasaray Galatasaray

1905 GSYİAD'ın yeni yönetimi mazbatasını aldı

14 Ekim 2014, Salı 19:50

Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilen törende, Galatasaray Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda başkan adayları olan Alp Yalman ile Duygun Yarsuvat da yer aldı

1905 Galatasaraylı Yöneticiler ve İşadamları Derneği'nin (1905 GSYİAD)  genel kurulunda göreve gelen yönetim, mazbatalarını aldı.

İsmail Sarıkaya'nın yeniden 1905 GSYİAD başkanlığına seçilmesiyle oluşan yönetimin mazbata töreni, Türk Telekom Arena'da gerçekleştirildi.

Törende, Galatasaray Kulübü'nün 25 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa adaylığını koyan Alp Yalman ile Duygun Yarsuvat da hazır bulundu. Kulübün mevcut yönetiminden ise Mete İkiz, Ahmet Yüce Ocaklı ve Ebru Köksal yer aldı.

Yalman ve Yarsuvat, İsmail Sarıkaya ile yönetim kurulu üyelerinin mazbatalarını takdim etti. Tören, 1905 GSYİAD'ın denetleme, sicil ve disiplin kurullarında yer alan kişilere mazbatalarının verilmesiyle sona erdi.

Galatasaray Kulübü başkan adayları Alp Yalman ile Duygun Yarsuvat, medya mensuplarının konuşma taleplerini geri çevirdi.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"