comScore

Galatasaray Galatasaray

G.Saraylı yıldız Arda'nın yanında gidiyor!

14 Ekim 2014, Salı 13:55

G.Saray'ın Semih, Muslera ve Sneijder'i satacağı iddia edildi.

Fotomaç gazetesinde yer alan iddiaya göre, mali krizi aşmak için çare arayan yönetim, Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkılamazsa Semih'le birlikte Muslera ile Sneijder'i de satacak. Atletico Madrid'in CEO'su Gil Marin bugün 'söz' almaya geliyor.
 
G.Saray kongre telaşına girmişken bugün çok özel bir konuk İstanbul'a geliyor. Atletico Madrid'in CEO'su Gil Marin "Özel işleri nedeniyle" İstanbul'a gelecek. İtalyan Mediaset, Atletico'nun Semih Kaya ile ilgilendiğini yazdı. İspanyol Fichajes ise "Godin'in satılması ile doğacak boşluğun doldurulmlası için Stuttgart'tan Rudiger ve Nastasic ile Galatasaray'dan Semih Kaya adaylar. Arda Turan'ın çok sevdiği ve kefil olduğu Semih Kaya'nın diğer iki futbolcunun önüne geçtiği belirtiliyor. 
 
ELENİRSE SEMİH YETMEZ
 
G.Saray'ın Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkamazsa buradan gelmeyecek para yüzünden mali sıkıntının iyice büyümesi, ara transferde Semih dışında para edecek Muslera ve Sneijder'in satılması da gündeme gelecek. Şu anda kongre kararı alınmasına rağmen Ünal Aysal yönetiminin bu konuda görüşmeler yaptığı, 'tavsiye kararı' alabileceği belirtiliyor. Bu arada Atletico Madrid'in CEO'su Gil Marin, "Arda Turan için değil, özel işlerim için İstanbul'a geliyorum" diye konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"