comScore

Galatasaray Galatasaray

G.Saray'da ortalığı karıştıran anket!

13 Ekim 2014, Pazartesi 13:14

GSTV seçim anketi yayınladı, ortalık karıştı. Kulübün resmi kanalı bağımsız bir şirkete anket yaptırıp sonuçları açıklayınca olanlar oldu. Alp Yalman'ın ağır topları Taner Aşkın ve Işın Çelebi, kanal yöneticilerine hakaret yağdırdı.

Galatasaray'daki olağanüstü kongreye sayılı günler kala büyük bir skandal yaşandı. Her şey sandıkta yarışacak iki aday; Duygun Yarsuvat ve Alp Yalman'ın kulüp kanalında ayrı ayrı konuk edilmesiyle başladı. Kanal çalışanları eşitlik ilkesi gereği, iki adaya da eşit mesafede durdu. Yarsuvat ve Yalman'a aynı sorular soruldu, eşit süre tanındı. GSTV bu organizasyonun yanı sıra bir de bağımsız kuruluşa anket düzenleterek seçimin nabzını tutmaya çalıştı. Ancak anketten gelen sonuçlar Alp Yalman ve ekibi için iç açıcı değildi. Yüzde 83'e 17'lik oranla Duygun Yarsuvat'ın önde olduğu sonuçlar yayınlanınca kıyamet koptu!
 
Yalman özür diledi
 
Önce Alp Yalman'ın ekibinden Taner Aşkın kanal yöneticilerini arayarak hakaret ve tehditler savurdu. Aşkın ayrıca seçimi kazandıkları takdirde GSTV yöneticilerini kovacaklarını söyledi. Işın Çelebi ise yazılı mesajlarla kanal çalışanlarına hakaret etti. Bütün görüşmelerin ve mesajların kayıtlarını elinde bulunduran kanal çalışanları durumu Alp Yalman'a iletti. Yalman çalışma arkadaşları adına özür dilemek zorunda kaldı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)